Tvrz KRASSA

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Vaše svatba na KRASSE

Užijete si naprosté soukromí uprostřed přírody, a přesto obklopeni moderním a stylovým vybavením.

Do manželství vstoupíte v romantickém prostředí v altánu nebo na travnatém paloučku přímo na nádvoří tvrze. I kdyby trakaře padaly, jsme připraveni na všechno. Celý obřad pak proběhne v naší stylové stodole. Kompletní organizaci a přípravu svatebního dne svěříte do péče našim svatebním koordinátorkám. Svým chuťovým buňkám dopřejete gastronomický zážitek. Čerstvá domácí kuchyně a vinný sklípek je naše pýcha.

Nechte se zkrátka hýčkat, uděláme, co je v našich silách, abyste pocítili maximální komfort. U nás hledáme cesty, ne překážky. Spolehněte se na nás.

Zahradní altán

Netradiční kompozice ladí s okolní přírodou a současně oplývá tím nejmodernějším vybavením. Tvrz vedle sálů, salonku a stodoly ukrývá i fitness, vinný sklípek, restauraci, pokoje, parkoviště, dětské hřiště a výhled na les, který má přímo terapeutické účinky.

Hartigův sál

Promítací technika, ozvučení, krb a naprosto dokonalé trámoví. Takový strop dodá vašim slavnostním hostinám korunu.

Stodola

Cihla a dřevo propůjčují stodole jemný vintage nádech. Plně vybavený bar, dva grily a štědrá výměra okoření každý gastronomický zážitek.

Restaurace

Ani tady se originalita nezapře. Opracovaný rozvětvený kmen u stropu a propojení s barem a kuchyní představuje ideální místo setkání svatebčanů ještě před obřadem.

Africký salónek

Přivezli jsme kus Afriky a vytvořili oázu klidu pro přípravy nevěst a ženichů. Izoluje od ruchu a stresu a dopřává maximální soukromí v autentické atmosféře africké divočiny.

Kontakt

Chrastná 17
46352 Osečná

andrea.lenner@krassa.cz
+420 728 093 995

www.krassa.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Branná 166 Třeboň 37901
Stránka 198 Brandýs nad Labem 25001
Hlavní 7 Herink 25101