Zastávka Obořice

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

V nově zrekonstruovaném statku lze pronajmout celoročně prostory pro pohybové, meditační, divadelní a umělecké aktivity, svatby nebo firemní a rodinné akce a teambuilding .

V Obořicích žijeme jako pětičlenná rodina a společně s okruhem přátelem rozvíjíme projekt Zastávka Obořice. Posláním projektu je umožnit poznávání sebe, druhých a světa kolem nás prostřednictvím seberozvojových, pohybových, uměleckých a komunitních aktivit. Prostor je vhodný i pro svatby či jiné slavnosti, které budou v souladu s místem.  Obecným cílem projektu je tedy podpora aktivit  vedoucích k všestrannému a harmonickému rozvoji člověka.

Obořice je osada na úpatí Železných hor s výhledem na Krkonoše a Orlické hory, část města Nasavrky v okrese Chrudim. Leží se asi 2 km na východ od Nasavrk. V rámci České republiky se nachází ve středu a je dobře dostupná z Pardubic (25 minut autem) a Chrudimi ( 15 minut autem). Součástí areálu je květinová zahrada, louky, smíšený lesík. 

Statek má vlastní ubytovací kapacitu 19 lůžek, další možnosti spaní jsou na vlastních podložkách v sálu. V areálu lze stanovat či parkovat obytné vozy či přívěsy.  Součástí pronájmu je profesionálně vybavená otevřená kuchyň s jídelnou.

SVATBA – Místo je ideální pro střední svatby do 60 lidí, kteří ocení autetičnost prostoru v úzkém prolnutí s přírodou. 

Kuchyň s jídelnou: Cateringové služby necháváme na vás a vaší jedinečnosti. V klenutém prostoru je vybudována jídelna s otevřenou profesionálně vybavenou kuchyní. K vybavení kuchyně patří plynový sporák, konvektomat, gastromyčka, nádobí, lednice. K uskladnění většího množství potravin lze využít prostorný sklep.  Z jídelny lze vstupovat do sálu a do zahrad.

Sál s jevištěm je vytvořen z původní stodoly (půdorysně 19 x 9 m). Pro pohybové aktivity jsou připraveny konstrukční prvky (akrobatické šály, kruhy, dopadiště, žonglovací potřeby).  V sále je k dispozici piano, bicí souprava a další hudební nástroje. Pro filmové projekce lze zapůjčit dataprojektor s plátnem. Sál je propojen s ubytovacími prostory, jídelnou, sociálním zázemím a zahradou. Celoroční teplotní komfort je zajiště podlahovým vytápěním. Pro potřeby sálu lze využít coffee-break  zázemí.  

Ubytování: K dispozici je 19 lůžek (převážně na postelích) : třílužkový, dvoulůžkový, třílužkový – průchozí, šestilůžkový – průchozí, pětilůžkový. Podle druhu akce lze kapacitu navýšit o spaní v sále či venkovních prostorách.  

Další informace vám rádi zašleme po registraci na našich webových stránkách www.zastavka-oborice.cz

Toto místo máme rádi a s důvěrou ho nabízíme i vám k vědomému rozhodnutí společné cesty.

Maximální počet svatebčanů: 60
Maximální počet lůžek: 19

Kontakt

Obořice 2
53825 Nasavrky

info@zastavka-oborice.cz
+420776078125

www.zastavka-oborice.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Horní Chráštany 43 Lhenice 38411
Hory 105 Karlovy Vary 36001
Tuchom 1