Residence Safari Resort

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Hledáte ideální místo na svatbu v přírodě? 

Residence Safari Resort je tím pravým místem, kde si užijete váš den v netradičním stylu v přírodě i se zvířaty kolem. www.safariresort.cz

Neopakovatelná atmosféra ubytování v plně vybavených zámeckých apartmánech CHATEAU (9 apartmánů, stylových safari pokojích BISON LODGE s terasou a výhledem do přírody (7 pokojů) nebo zážitek na celý život ubytování v luxusním tištěném 3D domě PRVOK od umělce M. Trpáka.  Safari Resort nabízí zázemí, vybavení a cateringové služby Bistra Naše Farma. Maximální ubytovací kapacita je až 82 míst. Kapacita bostra je 120 míst.

Přejete si obřad u rybníka, v přírodě, u zámečku nebo dokonce v balonu? Nic není nemožné, Safari nabízí velké množství netradičních zážitků, vaše svatební fotografie můžou být i na koních, velbloudech nebo na off-road vozech mezi zvířatech. Je to jen na Vás, jestli chcete mít svatbu romantickou nebo dobrodružnou.

CATERING

Vedle pronájmu objektu nabízíme taktéž catering pod záštitou našeho mateřského projektu Restaurace Naše Farma, kde se vracíme ke kořenům sedláckého hospodaření, kdy lidé věděli, co mají na talíři. Bistro Naše Farma Vám servíruje pokrmy z vlastních surovin, z BIO hovězího masa a farmářského vepřového masa. Bistro má kapacitu až 120 míst. Nabízíme možnost i venkovního cateringu ve stanu. Samozřejmosti je zajištění cateringu po celý den. Zařídíme pečení býka, prasete, grilování aj.  

Maximální počet svatebčanů: 120
Maximální počet lůžek: 83

Kontakt

Hluboká u Borovan 26
37312 Borovany

prijmova@residence-hotels.com
734237126

https://www.safariresort.cz/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Heroutice 1 Neveklov 25756
Nedvězí 1 Netvořice 25744
Slunečná 3 , Želnava 384 51