DŮM U PARKU

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Dvorní část pro Vaše společenské akce

Dvorní část budovy, ideální pro společenské akce, po dokončení rozsáhlé rekonstrukce zahrnuje společenský sál s šatnou, barem a seminární místností. Prostory v prvním podlaží získaly díky vkusné renovaci elegantní a moderní nádech. Společenský sál, který se nachází ve druhém podlaží, je díky zrenovované štukové výzdobě perlou celého objektu. Moderní přístavbou  a historickým společenským sálem vznikl neobyčejný prostor plný neomezených možností.

Ideální místo pro svatbu, oslavu i večírek

Každý nezapomenutelný zážitek tvoří nejen lidé, s kterými ho sdílíte, ale i prostředí, ve kterém se odehrává. Pronájem společenského sálu dodá každé vaší akci noblesu a vkus. Pokud hledáte místo na pořádání své akce, pronájem našich prostor Vám zaručí kouzelnou svatbu, opulentní oslavu i reprezentativní večírek na úrovni.

Akce na klíč i prostor pro Váš nápad

Rádi uzpůsobíme prostory pro Vaši akci, jak budete potřebovat. Když přijdete s konkrétní představou nebo zajímavým nápadem, uděláme co je v našich silách, abychom Vám je pomohli naplnit. V letních měsících si tak například můžete užívat nejen společenský sál, ale i relax v přilehlém parku Čechovy sady.

Kontakt

Palackého 75/21
77900 Olomouc

info@dumuparku.cz
+420 602 431 430

www.dumuparku.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

39, Loukov 29411
Kněhyně 336 Horní Bečva 75657
Lhota pod Libčany 16 Lhota pod Libčany 50327