Svatby podle nás

Z

Kategorie

h

Popis

Jmenuji se Míša a Svatby podle nás jsem založila na podzim roku 2018. V té době jsem byla už přes rok zasnoubená a zrovna jsme začínali plánovat svatbu. Všechno to šlo tak jednoduše, a tak jsem se rozhodla, že není třeba si znalosti z organizování akcí nechávat jenom pro sebe, ale můžu se o ně podělit i s ostatními. A tak vznikly Svatby podle nás.

Michaela Novotná – Svatby podle nás

Plánování svatby může ukázat to, co dosud vztah a soužití neukázalo – jestli se dokážete shodnout na tak zásadních věcech, jako je datum nebo místo, ale i na takových maličkostech, jako je barva ženichovy kravaty a zda budete mít dort s panenkami nebo ne. Pro mnohé páry to může být strastiplná cesta, přeci jen organizace takového projektu nemusí být úplně jednoduchá a vstupuje do něj mnoho proměnných, jako jsou přání rodičů nebo otázka toho, zda pozvete kamaráda, kterého jste neviděli od střední školy.

Všechny články, knihy a plánovače, které se mi zatím dostaly do ruky, jsou zaměřeny hlavně na nevěsty. Všechny rady jsou adresovány k nim a tak nějak se očekává, že nevěsta si vlastně vše zařídí sama, a že ženich musí jenom střízlivý přijít na obřad a odbýt si své “Ano”.

Ale časy, kdy svatby organizovala pouze rodina nevěsty a úloha ženicha byla prakticky odbytá žádostí o ruku jsou ale dávno pryč. Už není nic zvláštního, aby byla úloha muže a ženy při organizaci svatby vyrovnaná. Cítila bych se špatně, pokud bych svého budoucího manžela nezapojila do příprav našeho dne. Protože je to náš den a začátek našeho společného života.

Na tomto blogu popisuji cestu za naší svatbou. Máme oba dva zkušenosti s organizací akcí a společně jsme zorganizovali několikadenní konference pro obrovské množství lidí. Umíme spolupracovat jako tým a zároveň se umíme pohybovat ve světě businessu, tedy zařizovat pronájmy prostor a catering. Proto věřím, že dokážeme pomoci ostatním párům, které si také zařizují svatbu podle sebe, ale možná nemají tolik zkušeností s oslovováním dodavatelů nebo zajištěním smluv.

V průběhu následujících měsíců budu na tomto blogu sepisovat naše zkušenosti s organizací svatby a zahrnu také tipy na co si dát pozor, co určitě zajistit a tak dále. Snad bude toto místo inspirací pro všechny, kdo se pouštějí do organizace svatby na vlastní pěst, kdo chtějí mít i kdyby jen netradiční svatbu a hlavně pro všechny ty, kteří ji chtějí mít podle sebe.

Kontakt


misa@svatbypodlenas.cz

www.svatbypodlenas.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Horácká 193, Křenice 25084
Česká Třebová 56002
Korunní 2569/108 Praha 10 - Vinohrady 10100