Klavírista Peter Zbranek: Živá klavírní hudba na svatební obřad i hostinu

Z

Kategorie

h

Popis

Zažijte nezapomenutelný svatební obřad za zvuku překrásných tónů klavíru.

Skladby v mém provedení vykouzlí tu pravou romantiku při příchodu novomanželů k oddávajícímu, během výměny prstenů či při odchodu z obřadní síně. Svou hrou také rád navodím příjemnou atmosféru během usazování svatebních hostů ještě před samotným obřadem, ale i v průběhu gratulací či při focení po jeho skončení. Můj bohatý repertoár je plný krásných písní, rád si ale pro Vás připravím i konkrétní skladby na přání, pokud mi o nich dáte vědět s dostatečným časovým předstihem. Klavírní hudba se perfektně hodí pro církevní sňatek v kostele i pro civilní obřad na úřadě. Svatba pod širým nebem není problémem – zajistím dokonalé ozvučení, se kterým budete vše jasně slyšet.

Svatební hostina je také výbornou příležitostí, jak zpříjemnit atmosféru klavírní hudbou. Na svém stage pianu Vám zahraji příjemný a tichý podklad během příjezdu a usazování svatebčanů, ale i v průběhu celé hostiny. Díky pestrému repertoáru skladeb bude vašim hostům jídlo ještě více chutnat. V případě zájmu mohu v přestávkách mezi chody či při taneční zábavě ke hře na klavír připojit i zpěv, čímž se postarám o dokonalou zábavu pro Vás i všechny Vaše hosty.

Klavírní hudba je vhodná pro svatby malé, ale i ty větší. Spojení jedinečného zážitku a nádherné živé hudby je pohlazením pro duše a srdce novomanželů a hostů. A pokud se na svatbu teprve chystáte, rád budu hrou na klavír doprovázet i Vaše zásnuby, díky čemuž se žádost o ruku stane nezapomenutelnou.

Kontakt


Celá ČR

info@pianista.sk
+421 907 403 022

www.pianista.sk/cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie