Svatba pod Širákem

Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Připravíme vám venkovní svatbu v místě, které si vyberete. Vytvořili jsme balíček potřebného vybavení pro venkovní svatební obřad tak, aby to pro vás bylo snadné a pohodlné. Vy si řeknete kde a my vám tam vše v domluvený čas rozestavíme a poté i uklidíme a odvezeme. Takže v tom jste úplně bez práce a bez starostí.

Co služba obsahuje?

Slavobránu, to je základ. Protože nám nevyhovuje jen tak něco, vyrobili jsme plnohodnotnou dřevěnou dvoumetrovou slavobránu, která jde v případně nepřízně počasí zastřešit.  Postavit ji umíme rychle a zvládne to jeden náš člověk. Ve finále ji ještě vyladíme bílou záclonkou. Na čtyřech židlích v uličce budou viset květiny nebo se dá domluvit na jiné květinové dekoraci, případně můžete mít samozřejmě květiny vlastní.

Pod slavobránu patří decentní stolek, ať se máte kde podepsat. Na bílé dřevěné židličky usadíme až 32 svatebčanů. Dále k základnímu balíčku patří balená voda, kterou vozíma perlivou, neperlivou, chlazenou i nechlazenou. Dále přichystáme vějíře a deky, malé bílé ručníčky a v neposlední řade deštíky, které se dají využít jak za horka místo slunečníků, tak za deště.

V ceně je doprava do 100 km od Prahy, pokud pojedeme dále, budeme účtovat 15 Kč za každý další kilometr. Při cestě do Brna vás tedy příplatek vyjde na 1 590 Kč. Cena Svatby pod širákem je 11 900 Kč a předem nám zaplatíte polovinu jako závaznou rezervační zálohu. Zbytek vyřešíme dodatečně do 14ti dnů po obřadu.

Po domluvě můžeme zajistit i kompletní gastro welcome servis a přípitek u obřadu.

Pokud nemáte vlastního koordinátora obřadu, můžeme Vám také zajistit po domluvě i tyto služby 🙂

Maximální počet svatebčanů: 200

Kontakt


lucie@svatbapodsirakem.cz
721 376 559

www.svatbapodsirakem.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Mladá Boleslav
Děčín 40502
Pod Spravedlností 1710, Moravské Budějovice 67602