Rezidence Liběchov

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Ke startu společným životem patří nezapomenutelná svatební oslava, s kterou jsou spojené pohádkové vzpomínky. Připravíme pro vás jak malou komorní svatbu tak i velkolepé oslavy s přáteli až do 200 lidí. Rezidence je známá skvělou kuchyní, elegantním výjimečným prostředím a vřelým přístupem stálého personálu.

Rezidence Liběchov je exkluzivní místo s neopakovatelnou atmosférou. Vila z 30.let postavená na kopci, nedaleko hradu Kokořín. V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

Nemusíte se u nás trápit nepřízní počasí, jsme připraveni na každou alternativu. Nově vybudovaná oranžerie s kapacitou až 150 lidí je místo, kde jste v přímém kontaktu s přírodou s nádherným výhledem do Kokořínského údolí , rozsáhlé rezidenční zahrady a lesoparku, které Vás upoutají kouzlem barev v každém ročním období.
Možná je pro Vás lákavá i nabídka, že hotel, zahrada, terasa , oranžerie a restaurace vše v dokonalé eleganci a stylu bude ve Váš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás. Váš svatební den

Můžete se rozhodnout  pro  tradiční svatební menu, nebo s společně se šéfkuchařem Petrem Strnadem připravíme  pro Vás menu přímo na míru.

Večerní veselici můžete zahájit bohatým rautem nebo barbecue, které bude připraveno pro Vaše hosty na terase.

Svatba možná venku v zahradě nebo uvnitř v oranžérii

Postaráme se i o program pro Vaše hosty, popřípadě hlídání dětí.

Maximální počet svatebčanů: 200

Kontakt

Liběchov 121
27721 Liběchov

recepce@rezidence-libechov.cz
733 578 155

www.rezidencelibechov.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Tomsova 11/13 Praha 10 10800
Léskové 659 Velké Karlovice 75606