Hotel Čertousy

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatba na klíč

Zajistíme pro Vás kompletní servis na profesionální úrovni a o vše se postaráme za Vás. Můžete si vybrat z více prostor vč. nabízených služeb, které Vám nejvíce vyhovují a přizpůsobit si tak svatbu podle svých představ.

HOTELOVÁ ZAHRADA * SPOLEČENSKÝ SÁL * RESTAURACE * VINNÝ SKLÍPEK * VENKOVNÍ TERASA

V případě zájmu o bližší informace o službách, cateringu a dostupných termínech
kontaktujete provozní restaurace:
E-mail: provozni@certousy.cz
GSM: +420 605 245 546

Poradenství

Projednáme a pomůžeme Vám dle Vašeho přání vybrat tu nejvhodnější alternativu. Sestavení předběžného rozpočtu. Na základě Vašich požadavků a vybraných služeb či na základě Vašich finančních možností Vám sestavíme předběžnou cenovou kalkulaci. Koordinace celé akce. Koordinace svatebního dne i svatebního obřadu a kompletní pomoc s přípravami.

Svatební obřad

Nabízíme i církevní sňatky či sňatky cizinců včetně zajištění tlumočníka. Svatební obřad u nás bude skvělým zážitkem na celý život. Romantické prostředí u rybníka je ideálním místem pro svatební obřad na zahradě, včetně výzdoby svatebního altánu a ozvučení nebo za doprovodu živé hudby. Máme pro Vás i velmi originální způsob předání prstýnků.

Svatební hostina

Svatební hostina je po samotném obřadu ta nejdůležitější část svatby. Poradíme a připravíme Vám servírovanou či rautovou formu svatební hostiny s možností grilování. Svatební hostina bude přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům, počtu pozvaných hostů i ročnímu období a budeme respektovat Vaše zvyky, životní styl i finanční možnosti. Náš tým udělá vše pro to, aby vaše svatební hostina byla dokonalá a splnila všechna vaše očekávání.

Květinová výzdoba

Připravíme kompletní set tiskovin – jmenovky, menu i program dne, vše do požadované barvy. V rámci banketního servisu připravíme kompletní svatební dekoraci jako květinovou výzdobu obřadních prostor a místa hostiny, vyzdobíme svatební tabuli, dále zajistíme svatební kytici pro nevěstu, kytici pro svědky a maminky, svatební korsáž, vazbu na prstýnky a svatební výzdobu aut a další květinové doplňky dle Vašeho přání.

Ubytování

Pro novomanžele máme svatební dar v podobě novomanželského apartmá zdarma s možností snídaně na pokoj. Ostatní svatebčané se můžou ubytovat v pokojích za speciální ceny. Možnost parkování v areálu hotelu i do druhého dne.

 

Maximální počet lůžek: 67

Kontakt

Bártlova 35/10
19300 Praha 9 Horní Počernice

provozni@certousy.cz
+420 605 245 546

www.hotel-certousy.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

U Zlaté studně 4/166 Praha 1 11800
Nebušická 93 Praha - Nebušice 16400