Zámecký dvůr Černousy

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Součástí areálu Zámecký dvůr Černousy je vyhledávaná restaurace s vybranými pochutinami nejen české kuchyně. Specialitou naší restaurace jsou pokrmy ze Skotského náhorního skotu, jehož maso vyniká kvalitou chutí. Vybrat si můžete mimo jiné steaky či čerstvý tataráček. K dobrému jídlu samozřejmě patří i dobré víno. Ta jsme pro Vás vybrali s naším sommelierem.

Nabízíme možnost ubytování se snídaní. Každý pokoj či apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.  V ceně ubytování jsou zahrnuty lůžkoviny, ručníky, osušky a připojení k internetu pomocí Wi-Fi sítě, nebo datového kabelu. Využít můžete také monitorované parkoviště a dětské hřiště.  Pokoje jsou vybaveny televizorem s 15ti českými programy a možností přehrávání vlastních multimédií z vašeho USB disku.

K dispozici máme pět dvoulůžkových pokojů a tři prostorné apartmány pro více osob. Nabízíme také bezbariérové ubytování vhodné pro hendikepované osoby. Maximální ubytovací kapacita je 34 osob. Ubytování je k dispozici od pondělí do neděle.

Maximální počet lůžek: 34

Kontakt

Černousy 50
464 01 Frýdlant

info@zamecky-dvur-cernousy.cz
+420 702 100 777

www.zamecky-dvur-cernousy.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Tovačovského 318, Kroměříž 76701
Prostřední Bečva 635 , Prostřední Bečva 75656
Černohorská 151, Janské Lázně 54225