Wellness hotel Helios

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Wellness hotel Helios je součástí Wellness & kongres resortu Helios  ležícím v horské obci Lipová-lázně na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, hned vedle lázeňského města Jeseník.

PŘIPRAVÍME PRO VÁS SVATBU DLE VAŠICH PŘESTAV
Nabízíme vše od romantického obřadního místa, přes hostinu až po ubytování a zajištění zábavy pro hosty po celou dobu pobytu v našem resortu.

SVATEBNÍ OBŘAD
Zajistíme v prostorách naší rozsáhlé hotelové zahrady. Přesné místo svatebního obřadu vybereme dle vašich představ a počtu hostů. V případě špatného počasí můžeme nabídnout společenský sál přímo v hotelu Helios.

SVATEBNÍ HOSTINA
Vaši vysněnou svatební hostinu připravíme v restauraci Helios, která ústí do hotelové zahrady. Součástí restaurace je i dětský koutek a venkovní posezení. Tým kuchařů restaurace Helios pod vedním šéfkuchaře Romana Kenise vám pomůžeme s výběrem svatebního menu. V případě potřeby rádi zajistíme svatební dekorace, květinovou výzdobu, hudbu, či svatební dorty. Vše po konzultaci s vámi zajistíme dle vašich představ.
Máte-li rádi spíše přírodní prostředí, můžeme nabídnout prostory venkovního zahradního bufetu u hotelových rybníků.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Helios nabízí 29 pokojů a apartmánů o celkové kapacitě 90-ti lůžek.
Nabízíme dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje typu standard a superior a 2 luxusní apartmány o velikosti 100 m2, každý pro 6 osob.

ROMANTICKÉ SVATEBNÍ APARTMÁ PRO NOVOMANŽELE JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ.

Hosté hotelu Helios mohou využít rozsáhlou nabídku našich relaxačních a sportovních volnočasových aktivit:

– moderní wellness centrum (vyhřívaný bazén, 2x Whirlpool, kneipův chodník, saunový svět, wellness bar, venkovní slunečná terasa, odpočinková  zóna)

– privátní balno zónu (profesionální whirllpool vana, finská sauna, parní lázeň s aroma terapií,  infrasauna, vyhřívaná lavice, odpočinková zóna s vodním lůžkem a lehátky, koloroterapie, muzikoterapie)

– masážní studio, oxygenoterapii
– rozsáhlou hotelovou zahradu (víceúčelové hřiště s umělým povrchem a večerním osvětlením, Lipovské cyklistické stezky, 2 rybníky, dětskou lezeckou stěnu, lanovou dvojpyramidu, Discgolfové hřiště, trampolínu a dětská hřiště, letní venkovní bufet s posezením u rybníků)

Maximální počet svatebčanů: 100
Maximální počet lůžek: 90

Kontakt

Lipová-lázně 25
79061 Lipová-lázně

propagace@heliosjeseniky.cz
+420 775775942

www.hotelhelios.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Hořejší Vrchlabí 186, Vrchlabí 543 02
Nekmíř 55 Dolní Bělá 33152
Vidžín č.8, Úterý 33041