Interhotel Montana

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Vážení svatebčané,

svatba by měla poskytnout nezapomenutelný zážitek a zanechat dlouhé příjemné vzpomínky novomanželům a jejich hostům, proto Vám nabízíme uspořádání svatebního dne a vše s ním spojeného v srdci Krkonoš.

A právě zde, v moderním hotelu Montana, máte jedinečnou příležitost uspořádat vaší svatbu. Pozvěte své svatební hosty do krásného prostředí malebných hor. Pro vaši hostinu máme k dispozici prostory s kapacitou 120 míst, včetně salónku, ten je možno pro větší soukromí oddělit, poté je jeho kapacita až 35 míst; dále naše nekuřácká hotelová restaurace nabízí 98 míst k sezení, pomůžeme vám také vybrat výborné svatební menu, na výběr máme jídla tradiční české, krkonošské i mezinárodní kuchyně. Restaurace má atypická, velká okna, která rovněž  nabízí nádherný výhled do přírody.

Prožijte nezapomenutelnou svatbu snů v samém srdci Krkonoš za přítomnosti vaší rodiny a svých blízkých.

V rámci této rodinné, velkolepé oslavy, můžete využít saunu i masáže. Při delším ubytování využijte příjemné, sportovně oddychové aktivity pro celou rodinu. Venkovní opičí dráha  se nachází jen 350 m od hotelu a poskytuje bezpečné sportovní vyžití pro děti i dospělé. Součástí oslavy vaší svatby tak může být pro malé svatebčany příjemné odpoledne plné zábavy.

Pro hotelové hosty je parkování u hotelu zdarma. Pro novomanžele nabízíme ubytování ve 2 krásných apartmánech, a pro vaše svatební hosty jsou připraveny jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

V případě jakýchkoliv dotazů, vypracování nabídky a dohodnutí termínů Vaší svatby nás prosím kontaktujte na + 420 499 431 251 nebo na e-mailu info@hotelmontana.cz

Těšíme se na setkání s Vámi.

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Bedřichov 70
54351 Špindlerův Mlýn

info@hotelmontana.cz
+ 420 499 431 251

www.hotelmontana.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Na Roudné 123/212, Plzeň 30100
Bártlova 35/10 Praha 9 Horní Počernice 19300
Straškov-Vodochody 24, Straškov-Vodochody 41184