Interhotel Montana

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Vážení svatebčané,

svatba by měla poskytnout nezapomenutelný zážitek a zanechat dlouhé příjemné vzpomínky novomanželům a jejich hostům, proto Vám nabízíme uspořádání svatebního dne a vše s ním spojeného v srdci Krkonoš.

A právě zde, v moderním hotelu Montana, máte jedinečnou příležitost uspořádat vaší svatbu. Pozvěte své svatební hosty do krásného prostředí malebných hor. Pro vaši hostinu máme k dispozici prostory s kapacitou 120 míst, včetně salónku, ten je možno pro větší soukromí oddělit, poté je jeho kapacita až 35 míst; dále naše nekuřácká hotelová restaurace nabízí 98 míst k sezení, pomůžeme vám také vybrat výborné svatební menu, na výběr máme jídla tradiční české, krkonošské i mezinárodní kuchyně. Restaurace má atypická, velká okna, která rovněž  nabízí nádherný výhled do přírody.

Prožijte nezapomenutelnou svatbu snů v samém srdci Krkonoš za přítomnosti vaší rodiny a svých blízkých.

V rámci této rodinné, velkolepé oslavy, můžete využít saunu i masáže. Při delším ubytování využijte příjemné, sportovně oddychové aktivity pro celou rodinu. Venkovní opičí dráha  se nachází jen 350 m od hotelu a poskytuje bezpečné sportovní vyžití pro děti i dospělé. Součástí oslavy vaší svatby tak může být pro malé svatebčany příjemné odpoledne plné zábavy.

Pro hotelové hosty je parkování u hotelu zdarma. Pro novomanžele nabízíme ubytování ve 2 krásných apartmánech, a pro vaše svatební hosty jsou připraveny jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

V případě jakýchkoliv dotazů, vypracování nabídky a dohodnutí termínů Vaší svatby nás prosím kontaktujte na + 420 499 431 251 nebo na e-mailu info@hotelmontana.cz

Těšíme se na setkání s Vámi.

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Bedřichov 70
54351 Špindlerův Mlýn

info@hotelmontana.cz
+ 420 499 431 251

www.hotelmontana.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Číčovice 45, Číčovice 252 68
Bedřichov 70, Špindlerův Mlýn 54351
Horní Malá Úpa 136 Malá Úpa 542 27