Sporthotel Kácov

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatby

Náš areál je vhodný pro jakoukoliv svatbu. U nás najdete klid od okolního světa. Nikdo vás nebude rušit a ani vy nebudete rušit své okolí. Oslava se může protáhnout dlouho do noci a váš slavnostní den skončí až ráno. Připravíme svatbu tradiční i třeba adrenalinovou s paintballovým turnajem o nevěstu.

Připravíme pro vás pohoštění podle vašeho přání. Slavnostní oběd ve vašem stylu, pohoštění po celou dobu konání oslavy a to formou studených mís, teplých jídel, případně rautu na samostatných stolech. Zajistíme i sladké doplňky na váš stůl.

K pití vám nabízíme nápoje z našeho stálého nápojového a vinného lístku. Pokud si přejete něco, co v naší nabídce není, zajistíme vám to. K dortu a moučníku máme pro vás teplé nápoje a výborné italské espresso. Stálou obsluhu u baru, kde najdete točené pivo a limonádu.

Pro děti zajistíme prostor, kde si budou moct hrát a pokud budete chtít, můžeme zajistit i kvalifikovaný dozor. Případně jiný sportovní a nebo společenský program z naší široké nabídky aktivit.

Velkou výhodou našeho areálu je jeho kapacita a rozmanitost ubytování. Od novomanželského apartmánu a ubytování v hotelu, o celkové kapacitě 60 lůžek, máte možnost spát ve srubových chatách o kapacitě 64 lůžek a dalších 120 míst najdete v táborových chatičkách. V našem areálu samozřejmě i zaparkujete s větším počtem aut. Pokud jste milovníky zvířat, neklademe žádná omezení na přítomnost vašich mazlíčků.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy a včas se informujte a případně včas proveďte rezervaci na termín, který požadujete.

Maximální počet lůžek: 244

Kontakt

Kácov 307
285 09 Kácov

rezervace@sport-hotel.cz
+420 774 851 488

www.sport-hotel.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Dlouhá Lhota 1, Příbram 263 01
Hluboká u Borovan 26, Borovany 37312