Hospodářský dvůr Bohuslavice

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Hotel i stylová restaurace na jednom místě. S možností obřadu přímo v areálu.

Možný i doprovodný program v podobě jízdy kočárem, na koni či na andaluském oslovi.
(Ceny na základě zpracování nabídky na míru pro vaši svatbu.)

Konferenční sál
Místnost s maximální kapacitou 60 osob nabízí výbavu počítačem, flipchartem (tabulí), promítací technikou, velkoplošným plátnem, samostatným WC, vybavenou kuchyňkou, kde si můžete uvařit čerstvou kávu, čaj nebo se osvěžit pramenitou vodou.

Ceník pronájmu
Celodenní . . . 4 000 Kč
Půldenní . . . . 2 000 Kč

Pozn.: Půldenním pronájmem konferenčního sálu se rozumí doba na maximálně čtyři hodiny.

Ptačí dům
Přízemí dává k dispozici bar se dvěma krby včetně prostoru k sezení. V patře jsou další prostory, které se mohou celkově využít k uspořádání firemních akcí většího rozsahu, jako jsou školení, prezentace, semináře nebo teambuildingy či večírky.

Ptačí dům je ideálním místem pro akci pro větší počet hostů. Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. V nejvyšším patře se nacházejí dva apartmány.

Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety. Kapacitně pojme od 80 (kdy jsou potřeba stoly) do 100 lidí (nejsou potřeba stoly).

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu Ptačího domu, prosím kontaktujte manažery.

Restaurace
Celková kapacita restaurace aktuálně činí přesně 110 míst. Poskytne vám proto ideální zázemí právě pro večírky, oslavy, svatební hostiny a další rodinné či firemní oslavy. Zázemí vám vytvoří restaurace s otevřeným krbem pro přípravu grilovaných specialit a s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Vychutnejte si zážitkovou kuchyni v nevšedním interiéru a také ve zcela nekuřáckém prostředí. Nabízíme vám nejen minutkové speciality. Veškeré prostory jsou pokryty kvalitním wifi připojením, jenž je hostům k dispozici zcela zdarma.

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu restaurace nebo jiných prostor nás prosím kontaktujte na níže uvedeném e-mailu.

info@hospodarskydvur.cz

Maximální počet svatebčanů: 110

Kontakt

Bohuslavice 51
588 56 Bohuslavice

info@hospodarskydvur.cz
724 138 875

www.hospodarskydvur.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Olšiny 59/17 Karviná 73301
Do Jezírek 70, Krušovice 270 53
Bratislavská 52, Brno 60200