Hotel Růže*****

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatební místo roku 2015

„Svatební místo roku“ je soutěžní anketa, ve které se hlasuje a vybírá z mnoha svatebních míst ta, která si zaslouží prestižní ocenění. Hotel Růže v roce 2015 získal 3. místo v celkovém hodnocení odborné poroty složené z předních českých svatebních expertů. Pro získání dalšího ocenění „Svatební místo roku“ je náš elegantní Hotel Růže nominován i v letošním roce 2016.

Svatební prostory

Hotel Růže nabízí rozsáhlý výběr svatebních prostor pro velkolepou svatební hostinu. Přivítejte svatebčany v našem elegatním a honosném Jezuitském sále nebo na letní terase s dechberoucím výhledem na řeku Vltavu.

Catering a svatební dorty

Od soukromých rodinných oslav, sofistikovaných společenských setkání až po velkolepé recepce, to vše Vám pomůže naplánovat a zorganizovat náš tým.Hotel Růže nabízí širokou nabídku svatebních menu. Rádi Vám vytvoříme menu na míru včetně výběru nápojů. Skladba svatebního menu bude inspirována sezónní nabídkou. Bude nám potěšením Vám pomoci se svatebním dortem, který bude vytvořen přesně podle Vašich představ.

Služby

Náš tým Vám rád poskytne následující služby:

  • Květinová výzdoba

  • Jmenovky a plán stolování

  • Živá hudba

  • Fotograf a video natáčení

  • Líčení a kadeřnické služby pro nevěstu i hosty

    Svatební koordinátor

    Svatební koordinátor Hotelu Růže Vám po konzultaci pomůže s výběrem termínu a jeho rezervací, naplánuje harmonogram svatby, postará se o veškeré detaily týkající se jídla a nápojů, od návrhu menu až po slavnostní prostírání, a zajistí ideální průběh Vašeho velkého dne. Náš odborný tým Vám rád uspořádá dokonalou svatbu podle Vašich představ a přání.

Kontakt

Horní 154
38101 Český Krumlov

events@janhotels.cz
420 266 133 045

www.hotelruze.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Nebušická 93, Praha 164 00
Králodvorská 4, Praha 1 11000
Klášter Hradiště nad Jizerou 22 , Hradiště nad Jizerou 294 15