Hotel Ještěd

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

TĚŠÍ NÁS, ŽE PLÁNUJETE UZAVŘÍT MANŽELSTVÍ NA JEŠTĚDU

Je to místo, které má pro mnoho lidí velké kouzlo a zájem o Ještěd ze strany snoubenců se stále zvyšuje. Na vrcholu Ještědu navíc probíhá celá řada dalších aktivit — od technické údržby a zásobování, přes sportovní akce a turistiku až po významné návštěvy. Tyto akce mohou svatební obřad narušovat — už proto, že na vrcholu Ještědu je velmi málo prostoru. Proto vydáváme podmínky pro pořádání svateb na Ještědu, které mají předejít možným problémům. Svatební obřad je důležitý akt a zaslouží si nerušený průběh. Rádi tomu pomůžeme.

MOŽNÉ TERMÍNY
Lze vybrat pouze všední den od pondělí do čtvrtka, a to jen v měsících, které nejsou hlavní sezónou. Tedy leden, únor, březen, duben, květen, listopad a prosinec. V červnu je možné pořádat svatbu na Ještědu jen do 15. června a v říjnu jen od 15. října. V červenci a v srpnu pořádat svatby na Ještědu bohužel nelze.

MÍSTO A ČAS OBŘADU
Prostranství u dřevěného kříže směrem k Liberci v době od 11 do 14 hodin.
Pouze jeden svatební obřad denně. Na Ještědu lze pořádat jen menší svatby do 30 osob.

CENA
Cena je 6 000 Kč a zahrnuje rezervaci 2 parkovacích míst (+ 1 místo pro oddávajícího a matrikáře), stůl, bílý ubrus vč. tzv. sukně, láhev sektu, 6 sklenek k přípitku, přítomnost a služby číšníka, přípravu i úklid, rezervaci salónku v případě nepříznivých klimatických podmínek.

DALŠÍ INFORMACE
• Svatební oběd, pohoštění či jiné služby ze strany hotelu Ještěd lez dohodnout samostatně.
• Parkoviště na vrcholu Ještědu je velmi malé, slouží zejména pro hotelové hosty a neumožňuje nám rezervovat více míst pro auta dalších svatebčanů.
• Při špatném počasí je možné svatební obřad uspořádat v salónku na Ještědu. V salónku je však omezená kapacita a celkový počet hostů může být nejvýše 30 osob včetně oddávajícího a matrikářky.
• Máte-li zájem o svatební obřad na Ještědu, rezervujte si termín na níže uvedených kontaktech.

Kapacita restaurace je 120 míst

Kontakt

Horní Hanychov 153
460 08 Liberec 8

recepce@jested.cz
+420 731 658 045

www.jested.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Spojovací 918 Horoměřice 25262
Zbraslavice 169 Zbraslavice 28521
Býkovice 30 Býkovice 679 71