Rabochův Mlýn

/
Z

Kategorie

R

Štítky

R

Poskytované služby

h

Popis

Netradiční svatební místo renovovaného Rabochova mlýna se nachází u Berouna nedaleko Prahy (cca 20 km). Unikátní prostředí v přírodě s vlastní zahradou, sadem a loukou v odlehlém údolí mezi obcemi Malé Přílepy a Železná.

Původní budova mlýna nabízí vše, co ke svatbě patří. Nečekejte klasické komerční místo pro svatby s požadavkem zajištění jakýchkoliv dodavatelů, korkovného a podobně. Zkrátka si u nás můžete udělat svatbu absolutně dle Vašich představ a celý objekt bude exkluzivně jen pro Vás. Rádi Vám však se zajištěním veškerých dodavatelů, včetně koordinace Vašeho velkého dne, pomůžeme.

Ke kapacitě 36 lůžek v dobových pokojích jsou k dispozici i prostory půdy v hospodářské budově, kam pár desítek hostů silnější povahy taktéž může „složit hlavu“, o možnostech vlastních stanů v areálu nemluvě. Zázemí kuchyně, terasy, místa pro obřad a sociálního zařízení je samozřejmostí.

Několik dalších výhod Vám rádi sdělíme osobně či telefonicky. Určitě je o co stát. V neposlední řadě si troufáme tvrdit, že naše ceny jsou přinejmenším příznivé… 🙂

Těšíme se na Vás!

Maximální počet svatebčanů: 70
Maximální počet lůžek: 44

Kontakt

Železná 44
266 01 Beroun

jiri@stacirictjenano.cz
+420734377197

www.stacirictjenano.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Dědkův mlýn 488, Unhošť 273 51
Dobrohošť 2, Kosova Hora 264 01
Podhořany u Ronova 151, Podhořany u Ronova 53803