Wellness Resort Horní Malá Úpa

Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Místo svatebního obřadu

Vážení snoubenci,

milujete hory a chtěli byste strávit svůj významný den v příjemném horském prostředí v národním parku Krkonoše? V našem Wellness Resortu Bouda Malá Úpa, který leží v nejvýše položené vesnici v České Republice, nabízíme hostinu a pobyt s výhledem na vrchol Sněžky.

Svatební noc

Probudit se s pohledem na naše nejvyšší hory a namísto ruchu města dýchat čerstvý vzduch. Zní to jako pohádka?

Ve Wellness Resortu Bouda Malá Úpa uprostřed nejvýš položené české vesnice je to samozřejmostí. Pro nově sezdaný páry máme romantické hotelové apartmá v nejvyšším patře.

Ubytování

Na výběr máte dva typy ubytování. V hlavní budově Bouda Malá Úpa se nachází hotel s 20 pokoji, restaurace s dětským koutkem, wellness, fitness. Restaurace a multifunkční sál mají kapacitu 35 a 20 osob. Místnosti lze propojit.

Pár metrů od hotelu stojí náš nový domeček Krnapka s 9 apartmány a společenskou místnost. Zde budete mít naprosté soukromí, privátní bar a vybavenou profesionální kuchyňku. Kapacita Krnapky je 30 hostů.

Všichni ubytovaní mají samozřejmě parkování zdarma.

Svatební obřad a program

Zajistíme pro Vás kompletní zázemí pro Váš svatební obřad a hostinu včetně pomoci s výzdobou. Výzdobu můžete mít vlastní, nebo Vám s její přípravou pomůžeme. Jediné, co si budete muset zařídit sami je vlastní oddávající. V teplých měsících se svatební obřad odehrává v krásném venkovním prostředí hor, ale dokážeme zařídit i vnitřní „mokrou“ variantu obřadu.

Svatební občerstvení

Bufet nebo raut pro Vaši svatební hostinu vytvoříme přesně podle Vašich představ a požadavků. Pro přípravu všech pokrmů používáme kvalitní lokální suroviny, naši kuchaři mají svou práci rádi a uvaří pro Vás s maximální péčí a láskou.

Na základě Vašich požadavků můžeme připravit také speciální bufetové menu, např. bezlepkové, vegetariánské.

K jídlu čepujeme výborné pivo
z Maloúpského pivovaru Trautenberk.

Zábava a odreagování

Svatebčané mohou využít také další zázemí našeho hotelu a strávit tak část svatebního dne jinak než u svatební tabule. Hosté mají také v ceně ubytování jednu hodinu denně wellness zdarma, kterou si mohou užít třeba druhý den po náročné svatbě.

Venku v areálu máme – gril, ohniště, multifunkční hřiště a minigolf s 18ti drahami.

O zábavu Vašich nejmenších bude výborně postaráno buď na venkovním dětském hřišti nebo ve vnitřním dětském koutku.

Náš tým

Pro ty z Vás, kteří odpočinek nepotřebují se nabízí využití naší posilovny nebo vypůjčení kol, koloběžek a procházka na Sněžku.

Náš ochotný tým Vám rád pomůže udělat z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Každá svatba je zcela unikátní, a proto jsme k dispozici všem Vašim přáním. Se svatbami už také máme své vlastní zkušenosti, takže v případě zájmu můžeme i poradit.

Svatby děláme nejraději od konce dubna do konce června a od konce září do konce listopadu, ale v případě zájmu o jiné datum je možné se domluvit dle naší vytíženosti

Cena

Veškeré ceny rádi zašleme na vyžádání.

Pro více informací ohledně svatebních prostorů a svatebních menu nás neváhejte kontaktovat.

Maximální počet svatebčanů: 55
Maximální počet lůžek: 55

Kontakt

Horní Malá Úpa 136
542 27 Malá Úpa

info@boudamalaupa.cz
739 673 383

www.boudamalaupa.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Sobotka - Trní 507 43
Štítary 206, Šumná 671 02
Zhoř u Mladé Vožice 18 , Zhoř u Mladé Vožice 391 43