Hájenka pod větrníky

/
Z

Kategorie

R

Štítky

R

Štítky

R

Poskytované služby

h

Popis

Uprostřed lesů v náručí panenské přírody se nachází naše Hájenka pod větrníky, kterou jsme pro Vás sami navrhli a zrekonstruovali, tak aby nabízela jak pohodlí, tak luxus. Velikost areálu je 2,4 hektarů a nabízí mnohostranné využití a lze si tak svatbu užít na jednom místě bez zdlouhavého přejíždění, v absolutním soukromí a bez omezení zábavy.
Toužíte si říct své „ANO“ na molu u jezírka, v altánu s fontánou, na louce v boho stylu nebo při romantickém obřadu v lese? U nás je vše možné, stačí si jen vybrat. Celý areál je jen pro Vás a Vaše hosty.
Během t),teplého letního počasí pohodlně usadíte až 100 hostů na terase s grilem nebo na terase u jezírka. Při chladnějším počasí můžete využít společenskou místnost s krbem a barem až pro 50 hostů, nebo sklípek s klenutým stropem až pro 80 hostů.
Připravena bude pro Vás plně vybavená kuchyň včetně chladící místnosti pro catering. Ubytování nabízíme až pro 41 hostů (17 hlavních lůžek + 16 plnohodnotných přistýlek s kvalitní matrací, také 2 apartmány po 4 lůžkách). Plně bezbariérový objekt. V pokojích je TV, lednice, klimatizace, sociální zařízení. V případě požadavku na větší počet ubytování můžete využít hotel vzdálený 1,5 km od našeho areálu.
Celý provoz funguje na principu ECO friendly v souladu s přírodou a udržitelností.

Pro svatby v roce 2024 nabízíme ještě volné termíny.
Budeme se těšit, až se nám ozvete a přijedete na prohlídku.

Maximální počet svatebčanů: 100
Maximální počet lůžek: 41

Kontakt

Štítary 206
671 02 Šumná

info@hajenkapodvetrniky.cz
775394305

www.hajenkapodvetrniky.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Hořejší Vrchlabí 186, Vrchlabí 543 02
Zhoř u Mladé Vožice 18 , Zhoř u Mladé Vožice 391 43
Dobrohošť 2, Kosova Hora 264 01