Hennéria – krása a sebevědomí s hennou

/
Z

Kategorie

h

Popis

Hledáte něco unikátního, co dodá vašemu svatebnímu dni ještě více kouzla? Jsem zde, abych vám nabídla magický zážitek s malováním hennou na kůži!

Jmenuji se Kristýna a jsem henna malířka z Brna. Bude mi potěšením stát se součástí vašeho jedinečného dne.

Na co mě můžete využít:

💍 Svatební podvazek jako žádný jiný: Nechte mě vytvořit pro vás krásný svatební podvazek s tradičním hennovým vzorem, který dodá vašemu dni šarm a jedinečnost.

🌟 Předsvatební rituál: Uspořádám pro vás předsvatební rituál s malováním hennou, který vám pomůže naladit se na svůj velký den. Budete se cítit krásně a připravená vstoupit do manželství.

🎉 Rozlučka se svobodou s hennou: Chcete udělat rozlučku se svobodou nezapomenutelnou? Přijďte si užít malování hennou s vašimi nejbližšími přítelkyněmi. Zaručuji, že to bude zábavný a relaxační zážitek.

🚗 Svatební doprovodný program: A co takhle překvapit své hosty přímo o svatebním dni? Můžu pomalovat vaše hosty krásnými hennovými vzory a přidat nádech exotiky do vaší svatební oslavy.

Nechte se unést kouzlem henny a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky na váš svatební den. Kontaktujte mě a společně vytvoříme magický zážitek, který budete milovat navždy! 💖🌺👰

Pozn.: Henna tetování vydrží na kůži 5-10 dnů. Vybarvuje se do odstínech hnědé.

Můžeme se domluvit i na bílé henně, která na kůži vydrží tak 1-2 dny.

Kontakt

Kořenského 1
62100 Brno

krista.pekarkova@gmail.com
605276467

www.kristynapekarkova.cz/malovani-hennou/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Stan. Strnada 178, Rozdělov Kladno 273 09
Západní a jižní čechy
Plynární 23, Praha 7 17000