Workshop burlesky Angeliny Angelic – zpestření rozlučky se svobodou

Z

Kategorie

h

Popis

Nabízíme ojedinělý workshop burlesky s Angelinou Angelic. Angelina je profesionální burleskní tanečnice a již několik let vede školu School of Burlesque. Chůze na podpatcích, podpora sebevědomí, techniky pravých burleskních tanečnic, práce s punčoškami nebo rukavičkami – to a mnohem víc obsahuje náš workshop, který rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům. Workshop je zaměřený na rozvinutí sexy ženského elementu pod pláštěm hravosti a vytvoření jedinečného zážitku pro nevěstu a její kamarádky! Workshop realizujeme také v anglickém jazyce.  

Dále bychom Vám také rádi nabídli workshopy od Academy8S, které se zabývají vztahovo-sexuální rovinou a jsou perfektním zpestřením pro rozlučky se svobodou. Workshop “Příprava na svatební noc” je zvláště pak úžasným zážitkem pro nevěstu, kterou obohatí o mnoho tipů, k prožití dlouhých šťastných let v manželství a k neustálému prohlubování vztahu se svým manželem! Workshopy nabízíme i pro páry! 

O samotné Angelině Angelic více najdete na jejích webových stránkách a na mailu burleska@angelinaangelic.com můžete kromě workshopů objednat také burleskní show v jejím podání.

Workshopy i vystoupení realizujeme po celé České republice.

Kontakt


burleska@angelinaangelic.com
+ 420 775 628 657

https://angelinaangelic.com/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie