Popler prosecco

Z

Kategorie

h

Popis

Chcete vylepšit Váš den D? Objednejte si jedinečný prosecco bar na Vaši svatbu a my se o vše postaráme.

Z naší nabídky si vybere každý. Neváhejte se na nás obrátit a společně vymyslíme to nejlepší pro Váš svatební den.

Co nabízíme? 

  • exkluzivní prosecco Ciodet 
  • dřevěný pojízdný prosecco bar
  • servis okolo baru
  • dojedeme až za Vámi
  • rádi s Vašimi hosty pohovoříme o proseccu a vše vysvětlíme

Něco o nás

K proseccu jsme si našli cestu už dávno, byla to naše záliba a vášeň zároveň, kterou jsme se rozhodli proměnit v užitečnou tak, aby činila potěšením nejen nám, ale i ostatním. Vyzkoušeli jsme hodně druhů prosecca, avšak ta nejlepší a nejchutnější zde běžně k dostání nejsou, a proto jsme se jej vydali objevovat do Itálie, přímo do srdce oblasti, kde se prosecco vyrábí, a to do Valdobbiadene.

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší, co nikde jinde nedostanete. To, co nás liší od ostatních je, že si produkty vybíráme přímo my, a tudíž klademe větší důraz na kvalitu než kvantitu. Všechno od nákupu, přes dovoz až po prodej si realizujeme sami a věnujeme tomu hodně úsilí. Proto když se rozhodnete pro nás, buďte si jisti, že do toho dáme kus sebe.

Vzhledem k tomu, že jsme o našem výběru maximálně přesvědčeni, se nebojíme propůjčit značce naše jméno a nehodláme se schovávat za prázdné názvy.

Tereza a Albert

Naše prosecco

Proč právě naše prosecco? Zvolili jsme vinařství Ciodet z toho důvodu, že za tím stojí rodina, která je jedna z nejstarších ve Valdobbiadene. Jejich produkce patří k menším, ale díky tomu si dávají o to více záležet na kvalitě, kterou doufáme sami oceníte. Věříme, že naše prosecco pro Vás a Vaše hosty bude nezapomenutelným zážitkem, který Váš den dovede k dokonalosti.

Naše nabídka

Rádi pro Vás vytvoříme nabídku od A do Z dle Vašich představ. Z toho důvodu jsou všechny naše kalkulace individuální a přizpůsobené pro každého tak, jak si přeje. Nebráníme se ničemu, jsme tu pro Vás a jediným našim přáním je, abyste si svůj svatební den užili naplno. Přizpůsobíme se všem k Vaší maximální spokojenosti. Obsluha stánku, čas, dojezd, množství prosecca, skleničky, servis… prostě vše tak jak chcete Vy.

Kontakt


Hradec Králové

prosecco@popler.cz
776 067 650

www.popler.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie