Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

ZÁMEK VÍTKOVICE byl postaven roku 1847. Jedinečné je postavení tohoto empírového zámku uprostřed obrovského industriálního komplexu. V současné době je zámek reprezentativním sídlem, hostí sbírku umění a řešení interiérů umožňuje pořádání širokého spektra společenských akcí na klíč včetně svateb.

Nabízíme svatby ve vnitřních i venkovních prostorách.

Empírový sál nabízí krásné prostředí pro konání svatebního obřadu uvnitř zámku. V empírovém stylu je kladen důraz na egyptské, antické a orientální vzory, nohy stolů a veškerého nábytku byly ukončeny napodobeninami zvířecích tlap. Místnost dekorují látkové tapety, kazetová podlaha, ručně tkaný koberec, mosazné lustry, piano s neviditelným klavíristou.

Zámecká zahrada s altánem je ideální volbou pro romantickou svatbu ve venkovních prostorách. Zahrada prošla významnou proměnou, optimálně koresponduje s objektem zámku. Citlivým propojením krajinných architektonických prvků, zachováním původní výsadby a začleněním uměleckých artefaktů získala charakter obytné zahrady a nabízí unikátní prostory. Dominantou zahrady je litinový pavilon.

Maximální počet svatebčanů: 80

Kontakt

Výstavní 99/80
703 00 Ostrava-Vítkovice

recepce@zamek-vitkovice.cz
724 876 937, 725 725 144

www.zamek-vitkovice.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Vidžín č.8, Úterý 33041
Říčky v Orlických horách 233, Říčky v Orlických horách 517 61
svatba-na-statku
Jakubov 40 , Vojkovice 363 01