Villa Daniela

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Milí budoucí novomanželé,

náš tým vinařského areálu Villa Daniela si oprávněně užívá již několik let označení „nejlepší svatební areál Jižní Moravy. Jelikož víme jak je náročné tento významný den zorganizovat, nabízíme Vám převzetí veškerých starostí od záležitostí na matrice přes slavnostní menu, květinovou výzdobu, kosmetičku či kadeřnici až po hudbu, dárky pro svatebčany či rozvoz hostů. Kapacitně jsme schopni zorganizovat dokonalou svatbu do 35 osob u slavnostní tabule a do cca 100 osob celkem,  Chcete-li prožít nezapomenutelný svatební den, zeptejte se nás, co pro Vás můžeme učinit.

Své „Ano“ můžete říct pod širým nebem v naší zahradě u jezírka, ve vinném sklepě (jelikož jsme oficiálním oddávacím místem, na radnici Vám vyjdou vstříc), na zámku, v zámecké kapli či na Reistně – Kolonádě. Zajistit Vám můžeme dopravu veteránem či kočárem s koňmi, dokonalého iluzionistu, hudbu od DJ přes cimbál až po swingovou skupinu či jazzové těleso. K hojně využívanému večernímu překvapení hostů patří ohňostroj na zakázku, jenž jsme schopni pro Vás taktéž přichystat..

Zkušenostmi prověření dodavatelé služeb – kadeřnice, floristé, kosmetička, fotograf či kameraman, cukrářka a samozřejmě naše domácí kuchyně, která je plně otevřená Vašim představám tak, aby jste Vy i Vaši hosté byli 100% spokojeni.

Přejete si dokonalou svatbu a nechcete se o nic starat? Zavolejte nám a my se postaráme za Vás.

Rádi Vám připravíme nezávaznou poptávku či poskytneme informace k průběhu námi organizovaných svateb na tel.: +420 776 245 851 nebo na mailu recepce@villadaniela.cz. Zastavit se můžete také osobně /po předchozí telefonické domluvě/ a probrat vše s naší provozní u výborné kávy.

Maximální počet svatebčanů: 100
Maximální počet lůžek: 41

Kontakt

Úvaly 77
69142 Valtice

provoz@villadaniela.cz
+420 776 245 851

www.sklepuvaly.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Bedřichov 163 Bedřichov u Jablonce nad Nisou 46812
Olomoucká 3 Mohelnice 78985
Ruzyňská 197/14, Praha 6 16100