Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Kraj táhlých kopců, lesů, luk a strání, kraj nádherných romantických výhledů do dáli. Uprostřed v hlubokém údolí Vltava, nejkrásnější česká řeka s bohatstvím památek na obou březích. Dává jméno celému střednímu Povltaví. Dala i jméno „Vltavěnka“ místu kam vás zveme. Vltavěnka je typickou usedlostí tohoto vltavského kraje patrně už od konce 18. století. Od řeky je vzdálená asi pět minut jízdy, s řekou je spjatá i svou pestrou historií.

Usedlost tvoří komplex stavení, která nabízejí zajímavý a netradiční prostor pro uspořádání svateb, večírků, rodinných, firemních i společenských akcí. Původně vesnický statek byl později přebudován na známý hostinec poskytující občerstvení a odpočinek nejen místním, ale také lidem směřujícím k nedaleké Vltavě a po ní na vorových pramenech ku Praze.

Punc historie se zachovalou dispozicí jednotlivých objektů, podtrhuje genius loci tohoto místa, kudy procházely dějiny místa, obce a širokého kraje. Tady lidé nacházeli příjemné chvíle a pohodu po celé generace. Toto místo dokáže přinést radost a oslovit svým kouzlem i současníky.

K dispozici pro jednorázové akce na objednávku bude od 20. července 2020

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Nalžovice19
26293 Nalžovice

svatbavseniku@seznam.cz
736686269

www.vltavenka.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Nová Ves 139, Frýdlant nad Ostravicí 739 11
Bohuslavice 51 , Bohuslavice 588 56
Nové Město 26, Moldava 417 81