Statek Bernard

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatba na Statku Bernard je nezapomenutelným a jedinečným vstupem do manželství. S pořádáním svateb máme letité zkušenosti a víme, co k svatbě od A do Z patří.

A co naši zákazníci oceňují nejvíce?

Celá svatba se uskuteční na jednom místě – obřad, hostina i ubytování – bez zbytečného přejíždění. Nabízíme kompletní zajištění svatebního dne, to vše v překrásném prostředí zrekonstruovaného prvorepublikového areálu.

Původní chebské hrázdění v kombinaci s bílými zdmi a udržovanou zahradní architekturou budou tou nejkrásnější kulisou pro vaše svatební fotografie. Statek Bernard je ideálním místem pro svatbu venku, snoubí se u nás blízkost k přírodě i odkaz života našich předků.

Samozřejmostí je i několik alternativ v případě nepřízně počasí. K dispozici vám bude rovněž svatební koordinátorka. Nejdůležitější pro nás je bezproblémový průběh celé Vaší svatby, od svatební přípravy, ubytování, k obřadu, přes oběd až po večerní raut a zábavu.

„Velkolepá svatba v americkém stylu? Milon vychytávek? Tohle u nás nehledejte! My na statku umíme českou klasiku, pohodový svatební den v romantických kulisách.“

Maximální počet svatebčanů: 90
Maximální počet lůžek: 32

Kontakt

Šachetní 135
357 41 Královské Poříčí

info@statek-bernard.cz
737 136 766

www.statek-bernard.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Lovětín 17 Nová Včelnice 37842
Kozovazy 12, Vyšehořovice 250 87
Svachova Lhotka 1, Mirkovice 382 32