Samota Hojšín

/
Z

Kategorie

R

Štítky

R

Poskytované služby

h

Popis

Nejkrásnější místo na zemi


Naši Samotu najdete mezi lesy, loukami a rybníky. Je tam jen ona a příroda. Její čisté, moderní a svobodné pojetí vás okouzlí. Novostavba s detaily původního statku nabízí ubytování až pro 50 lidí.

Velkorysé společné prostory, kuchyň s barem a krásné pokoje doplňuje famózní dětská herna přes dvě patra. Snídejte na terase nad rybníkem, děti nechte běhat na zahradě plné dobrodružství a užívejte si pohodu v přírodě. Z Prahy a Budějovic jste u nás za hodinku. Z Brna a Plzně za dvě.

Vezměte si svoji lásku na Hojšíně


Celá Samota, louky, lesy i západ slunce nad rybníkem budou jen Vaše. Dětí a psů si vezměte kolik chcete a veselku mějte klidně až do svítání, nikoho v okolí rušit nebudete. Svatební obřad si snadno domluvíte na Obecním úřadě v Voticích.

Co pro Vás máme připraveno: k dispozici máte veškeré vybavení Samoty. Na louce si můžete postavit stanové městečko a na parkovišti zaparkovat celý svatební konvoj.

Co si musíte zařídit sami: jídlo, pití, muzikanty, hudební aparaturu, výzdobu a to, bez čeho by vaše svatba nebyla dokonalá

Maximální počet svatebčanů: 100
Maximální počet lůžek: 52

Kontakt

Hojšín 4
257 86 Neustupov

samota@hojsin.cz
+420 724 695 700

www.hojsin.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Štítary 206, Šumná 671 02
Železná 44 , Beroun 266 01
Zhoř u Mladé Vožice 18 , Zhoř u Mladé Vožice 391 43