Vinařský dvůr na faře

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatební romantika pod Pálavou

Hledáte výjimečné místo, které váš svatební den promění v jedinečný a nezapomenutelný okamžik? Místo, které dýchá přívětivou atmosférou a kde si své „ano“ budete moci říci v klidu, bez stresu a starostí? Prožijte jeden z nejkrásnějších dnů v životě v krásném prostředí Vinařského dvora na faře v Ivani. Uprostřed nekonečných moravských vinic, obklopeni historickými zdmi barokní fary, prožijete ty nejkrásnější chvíle. Postaráme se, aby vaše svatba proběhla tak, jak jste si ji vysnili.

Proč si slíbit věrnost právě u nás?

S pořádáním svateb máme bohaté zkušenosti. Veškeré starosti s průběhem svatebního dne tak můžete nechat na nás. Kolektiv našeho vinařství pro vás zajistí ty nejlepší služby a po celou dobu vám bude po ruce. Svoji věrnost si můžete slíbit uprostřed našich vlastních vinic s dechberoucím výhledem na Pálavu či na farské zahradě. Pokud je vaším snem svatba v kostele, vezměte se v kostele sv. Bartoloměje, který je chráněn jako kulturní památka České republiky a kde lze zařídit i necírkevní obřad.

Svatební veselí pak může pokračovat jak ve venkovních prostorách barokní fary s letní zahrádkou, tak i v autentickém sklípku pod farou. Všechny prostory jsou nově zrekonstruované a nabízí vám místo až pro 100 hostů.

Servis pro vaši svatbu

  • Svatební menu připravené na míru.
  • Nejkvalitnější vína z našeho vinařství, degustace.
  • Svatební pokoj pro novomanžele.
  • Individuální přístup
  • Kapacita až 110 osob, vše pod střechou
  • minimální počet osob pro uspořádání svatby je 50.

Maximální počet svatebčanů: 110

Kontakt

Ivaň 26
69123 Ivaň

fara@holanek.com
+420 739 474 159

www.vinarskydvurnafare.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Jesenice, Vršovice 1 264 01
Horní Lomná 178 Jablunkov 73991
Petřínská 6 Jablonec nad Nisou 46604