Hoffmanův dvůr

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Areál Hoffmanova dvora je možné si pronajmout jak na soukromé, tak veřejné akce. Zajišťujeme veškeré služby související s akcemi, včetně cateringu. Zajistit Vám můžeme dekorace, živou hudbu nebo DJe, ozvučení, projekci, stany, banketové stoly, paravány, sweet bar a dort… 

Wifi je k dispozici zdarma. Na přání zajistíme svatební koordinaci.

Areál si lze pronajmout i bez služeb.

Jednotlivé části Hoffmanova dvora jsou:

  • Konírna – hlavní budova
  • Stodola
  • Sklípek
  • Dvůr se zahradou
  • Velká zahrada
  • Zázemí pro catering
Konírna – hlavní budova – 250 m2, pro 200 lidí
Jde o zrekonstruovaný samostatně uzavíratelný prostor bývalé konírny. Vhodný pro prezentace, školení, hostiny apod. Prostor je velice adaptabilní. Do prostoru konírny je možné vjet i osobním vozidlem. Součástí je bar s výčepním zařízením, cca 130 míst k sezení (kapacita až 250 míst, viz níže), pódium, toalety a prostor je propojen s kuchyní a se zázemím pro catering. Veškerý inventář místnosti lze dle potřeby přestavět. V zimě je místnost vytápěná.
Stodola – 240 m2, pro 200 lidí
Tento poměrně „surový“ zrekonstruovaný prostor veliké a vysoké stodoly je vhodný v letním období pro pořádání projekcí, seminářů, výstav, divadelních představení, koncertů, doprovodného programu apod. Do prostor je možné vjet autem velkých rozměrů. Dá se také využít jako náhradní prostor pro svatební obřady v případě deštivého nebo jinak nepříznivého počasí. Tento prostor není centrálně vytápěn, ale je možné přitopit prostřednictvím terasových plynových ohřívačů.
Sklípek – 80 m2, pro 40 lidí
Sklípek lze využít nejen jako vinný sklípek, čajovnu, nebo jinou část doprovodného programu. Nachází se pod přístřeškem pod stodolou a je z původního pískovce a cihel. Prostor není vytápěn, naopak, v létě vás příjemně osvěží…
Dvůr se zahradou – 4500 m2, pro 1000 lidí
Jde o velkou vydlážděnou plochu v kombinaci s travnatými plochami. Dvůr je vhodný pro venkovní posezení, instalaci pódií, párty stanů, hlavní i doprovodné programy, jakékoliv prezentace – je hlavní dominantou areálu. Jeho součástí je prostor malé zahrady s altánem a venkovním bazénem. Centrální travnatý ovál bývá využíván pro svatební obřady. Ve večerních hodinách je dvůr osvětlen. V letních měsících je zde k dispozici zahradní nábytek a slunečníky.
Velká zahrada
Oblíbeným místem pro svatební obřady, realizované pod stoletým dubem. Tato rozlehlá travnatá plocha je v letních měsících využitelná pro rozšíření sportovních akcí, doprovodného programu apod. V letních měsících je také využívána jako zábavný a odpočinkový parčík, s možností výborného občerstvení a zapůjčení her. Celý prostor lze jednoduše propojit s hlavním dvorem a základním parkovištěm.

Maximální počet svatebčanů: 1000

Kontakt

Vinořské náměstí 34
190 17 Praha - Vinoř

info@hoffmanuv-dvur.cz
+420 602 337 257

www.hoffmanuv-dvur.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

svatba-na-statku
Dušníky nad Vltavou č.p. 10 Všestudy 27744
Milínov 23 332 04