Vehlovická rozhledna

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Nabízíme vám k pronájmu naprosto exkluzivní prostory – nádherný, nově zrekonstruovaný společenský sál s vybavením a s venkovními terasami, bazénem a rozsáhlou relax zónou s whirlpool, uzamykatelný parkovací prostor pro cca 50 vozů. Celý objekt se nachází 5 km od centra Mělníka v malé vesnici zvané Vehlovice, tudíž tu nejste nikým a ničím rušeni. Rádi vám zajistíme naprosto kompletní servis celé akce, raut, bar s obsluhou, výzdobu, fotografa, vizážistku a kadeřnici a další vaše přání. Bude nám ctí, pro vás připravit nezapomenutelný zážitek.

Nabízíme Vám možnost využití našeho krásného společenského sálu a to pro příležitosti uspořádání např. svatební hostiny, oslavy jakékoli příležitosti, školení, teambuilding. Sál je vybaven profesionální aparaturou zn. Dexon (reproduktory, mixážní pulty, zesilovač), projektorem a plátnem. Na přání připravíme raut dle vašich požadavků a zajistíme bezproblémový průběh jakékoli akce. Kapacita sálu je 120 osob. V zadní části sálu se nachází několik oddělených sociálních zařízení a prostorná vybavená kuchyň. Pokud si zvolíte tuto variantu, automaticky vám náleží i malý společenský sál.

Pokud byste si k uspořádání akce vybrali pouze náš druhý, menší sál, nebudete litovat. Součástí sálu je bar, pípa, sociální zařízení se sprchovým koutem, přípravna (lze využít i jako šatnu).
Velmi důležitou částí je relax zóna, která se skládá s několika relaxačních místností, bazénu a whirlpool.

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Střemská 3775
277 41 Mělník

vehlovickarozhledna@seznam.cz
+420 721 904 259

www.vehlovickarozhledna.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Ptýrov 25 Mnichovo Hradiště 29501
Trojská 1/2232, Praha 8 18200
Nové Stavení 16, Jindřichův Hradec 37701