Vehlovická rozhledna

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Nabízíme vám k pronájmu naprosto exkluzivní prostory – nádherný, nově zrekonstruovaný společenský sál s vybavením a s venkovními terasami, bazénem a rozsáhlou relax zónou s whirlpool, uzamykatelný parkovací prostor pro cca 50 vozů. Celý objekt se nachází 5 km od centra Mělníka v malé vesnici zvané Vehlovice, tudíž tu nejste nikým a ničím rušeni. Rádi vám zajistíme naprosto kompletní servis celé akce, raut, bar s obsluhou, výzdobu, fotografa, vizážistku a kadeřnici a další vaše přání. Bude nám ctí, pro vás připravit nezapomenutelný zážitek.

Nabízíme Vám možnost využití našeho krásného společenského sálu a to pro příležitosti uspořádání např. svatební hostiny, oslavy jakékoli příležitosti, školení, teambuilding. Sál je vybaven profesionální aparaturou zn. Dexon (reproduktory, mixážní pulty, zesilovač), projektorem a plátnem. Na přání připravíme raut dle vašich požadavků a zajistíme bezproblémový průběh jakékoli akce. Kapacita sálu je 120 osob. V zadní části sálu se nachází několik oddělených sociálních zařízení a prostorná vybavená kuchyň. Pokud si zvolíte tuto variantu, automaticky vám náleží i malý společenský sál.

Pokud byste si k uspořádání akce vybrali pouze náš druhý, menší sál, nebudete litovat. Součástí sálu je bar, pípa, sociální zařízení se sprchovým koutem, přípravna (lze využít i jako šatnu).
Velmi důležitou částí je relax zóna, která se skládá s několika relaxačních místností, bazénu a whirlpool.

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Střemská 3775
277 41 Mělník

vehlovickarozhledna@seznam.cz
+420 721 904 259

www.vehlovickarozhledna.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Vrbice 32 Kostelec nad Orlicí 517 41
V. Nováka 44, Skuteč 53973
Služátky 25 Pelhřimov 393 01