Golf Resort Olomouc

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu blízko Olomouce?
 
Vybrat to správné místo, ať už plánujete svatbu velkou nebo menší, není jednoduché. Mělo by to být místo, které Vás chytne za srdce. Místo, které nadchne každého Vašeho hosta dechberoucími výhledy. Místo, které spojuje špičkový catering, úžasné prostory i ubytování. A především místo, které má zkušenost s více než 150 svatbami a je podloženo špičkovými referencemi od nevěst, ženichů i spokojených svatebčanů.
Právě takovým místem je Golf Resort Olomouc. Naše zkušené koordinátorky s každou svatbou spolupracují tak, aby se nevěsta cítila jako v bavlnce a ženich tím pádem mohl hodit starosti za hlavu 🙂 Nabízíme různé balíčky služeb – samotný obřad, hostinu, nebo vše v jednom, to už záleží pouze na Vás. Nezaskočí nás ani deštivé počasí, vždy máme připravenou variantu, při které Vám nezmokne účes ani host, navíc náš resort disponuje velkým vnitřním prostorem.

Osobní prohlídka prostor a setkání s koordinátorkami je vždy nejlepším způsobem, jak si udělat vzájemnou představu o Vašem jedinečném dni. Domluvte si schůzku přímo v Golf Resortu Olomouc. Kontakt: Lucie Kalabisová (koordinace), tel. 731 692 819

Kontakt

Dolany-Véska 89
783 16

svatby@golfolomouc.cz
731 692 819

www.golfolomouc.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Bezručovo údolí - Krušné hory
U Malé řeky 623, Praha - Zbraslav 156 00
Osová Bítýška 594 53