Svatby na zámku Račice

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Zvučný zvuk zvonů, romantické klenoty minulosti a šumění starobylých lesů vám přináší nezapomenutelné místo pro vaši svatbu – Zámek Račice. Kde se historie snoubí s moderní elegancí, a kde každý moment září zvláštním kouzlem. U nás není jen o svatebním obřadu, ale také o slavnostní hostině a nezapomenutelném venkovním posezení.

Přiveďte svou lásku ke královskému projevu a oslavte ji ve velkolepé síle našeho zámku. A co víc, můžeme zajistit nejen prostor pro hostinu, ale také překrásné venkovní posezení s dostatkem stolů a židlí, abyste mohli prožít svůj velký den pod širým nebem. Naše místo není jen o událostech, je to o vytváření nezapomenutelných zážitků.

Prostřednictvím našeho partnera webu it-nabytek můžeme zajistit různé židle a stoly vhodné pro venkovní i vnitřní posezení. Pokud by se Vám některé z nich zalíbily, můžete si je i následně objednat a to přes náš, nebo přímo u nich na webu.

Židle najdete na adrese: https://it-nabytek.cz/1679-jidelni-zidle

Stoly najdete na adrese: https://it-nabytek.cz/1680-jidelni-stoly

Přijměte pozvání do Zámku Račice a dejte své svatební příběhu ten správný lesk. Zde se splní všechny vaše sny o svatebním dni a více. Staňte se součástí naší bohaté historie a vytvořte vlastní kapitolu, která zůstane navždy vyryta do paměti vašich srdcí.

Maximální počet svatebčanů: 200
Maximální počet lůžek: 50

Kontakt

Račice 1
68305 Račice - Pístovice

info@zamekracice.cz
515555549

zamekracice.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Libouchec 342, Libouchec 40335
Maxičky 30 Děčín 40502
Horní Lipová 173/36, Horní Lipová 790 63