Panský dvůr Dolní Počernice

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Panský Dvůr není ideálním místem jen pro teambuildingy, firemní večírky, ale především svatby!

Pokud hledáte netradiční a stylové místo pro Váš den D, Panský Dvůr je ta správná volba.

Zde pro vás můžeme zajistit vše od obřadu na naší terase u restaurace Léta Páně a Počernického pivovaru se svatebním altánem, hostinu v jedné z našich restaurací – Léta Páně, Počernický pivovar, Al Mulino. Zároveň je možné využít ubytování pro nejbližší rodinu v našem penzionu u Hastrmana, který nabízí i další lázeňské procedury v Lázních u Hastrmana. Nabízíme hned několik sálů pro svatební zábavu – od historických až po moderní v Počernickém pivovaru, nebo ve starém zrekonstruovaném mlýnu v restauraci Al Mulino.

Dále pak zajistíme celodenní občerstvení, ubytování a případné pivní lázně a další wellness procedury pro svatebčany a jejich rodinu.

Zajistíme pro vás také zahradní svatby pod korunami stromů, v Zámeckém parku v blízkosti hráze venkovského rybníka, přesto jen kousek od centra hlavního města Prahy.

Připravíme pro vás catering z naší italské restaurace Al Mulino, ubytovat můžeme vaši nejbližší rodinu v našich krásných pokojích v penzionu U Hastrmana, kde je možné strávit i odpoledne před svatebním obřadem v lázních s celou řadou lázeňských procedur. Snadné parkování a vlastní pivo z našeho Počernického pivovaru.

Náš šéfkuchař pro vás připraví menu od italských a asijských specialit po českou klasiku až po grilovaní v zahradě. Zajistíme pro vás živou kapelu, DJ, fotografa. Doménou je především krásný Zámecký park, ideální pro romantické svatební fotografie za jakéhokoliv období, výtečná kuchyně, možnost ubytování přímo v areálu včetně pohodlného parkování.

Na výběr máme stany o velikostech do 60 osob, od 60–100 a nad 100 osob. Stany jsou situovány v Zámeckém parku Dolní Počernice na krásném a romantickém místě u památného stromu.

Základní vybavení obsahuje stan s dřevěnou podlahou a osvětlením. Je možné si vymyslet i další varianty stanů, osvětlení, dekorací, nebo také např. průhledné bočnice u stanu s výhledem do parku.

Připravíme pro vás také grilování venku, mobilní bar a samotný obřad.

Maximální počet lůžek: 16

Kontakt

Nár. hrdinů 3
190 12 Praha - Dolní Počernice

events@pddp.cz
+420 603 819 452

www.pddp.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Horní Folmava 76 Česká Kubice 34532
Úvaly 77 Valtice 69142
Na Dlážděnce 35 Praha 8 -Troja 18000