Panský dvůr Dolní Počernice

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Panský Dvůr není ideálním místem jen pro teambuildingy, firemní večírky, ale především svatby!

Pokud hledáte netradiční a stylové místo pro Váš den D, Panský Dvůr je ta správná volba.

Zde pro vás můžeme zajistit vše od obřadu na naší terase u restaurace Léta Páně a Počernického pivovaru se svatebním altánem, hostinu v jedné z našich restaurací – Léta Páně, Počernický pivovar, Al Mulino. Zároveň je možné využít ubytování pro nejbližší rodinu v našem penzionu u Hastrmana, který nabízí i další lázeňské procedury v Lázních u Hastrmana. Nabízíme hned několik sálů pro svatební zábavu – od historických až po moderní v Počernickém pivovaru, nebo ve starém zrekonstruovaném mlýnu v restauraci Al Mulino.

Dále pak zajistíme celodenní občerstvení, ubytování a případné pivní lázně a další wellness procedury pro svatebčany a jejich rodinu.

Zajistíme pro vás také zahradní svatby pod korunami stromů, v Zámeckém parku v blízkosti hráze venkovského rybníka, přesto jen kousek od centra hlavního města Prahy.

Připravíme pro vás catering z naší italské restaurace Al Mulino, ubytovat můžeme vaši nejbližší rodinu v našich krásných pokojích v penzionu U Hastrmana, kde je možné strávit i odpoledne před svatebním obřadem v lázních s celou řadou lázeňských procedur. Snadné parkování a vlastní pivo z našeho Počernického pivovaru.

Náš šéfkuchař pro vás připraví menu od italských a asijských specialit po českou klasiku až po grilovaní v zahradě. Zajistíme pro vás živou kapelu, DJ, fotografa. Doménou je především krásný Zámecký park, ideální pro romantické svatební fotografie za jakéhokoliv období, výtečná kuchyně, možnost ubytování přímo v areálu včetně pohodlného parkování.

Na výběr máme stany o velikostech do 60 osob, od 60–100 a nad 100 osob. Stany jsou situovány v Zámeckém parku Dolní Počernice na krásném a romantickém místě u památného stromu.

Základní vybavení obsahuje stan s dřevěnou podlahou a osvětlením. Je možné si vymyslet i další varianty stanů, osvětlení, dekorací, nebo také např. průhledné bočnice u stanu s výhledem do parku.

Připravíme pro vás také grilování venku, mobilní bar a samotný obřad.

Maximální počet lůžek: 16

Kontakt

Nár. hrdinů 3
190 12 Praha - Dolní Počernice

events@pddp.cz
+420 603 819 452

www.pddp.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Pražská 122 Stribrna Skalice 28163
Pivovarská 24, Rožnov pod Radhoštěm 756 61
Spálov 123, Spálov 742 37