Statek Břežany

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Uzavřený statek v tradičním stylu s moderními vymoženostmi je vhodný pro svatby a svatební hostiny, oslavy životních jubileí, rozlučky se svobodou, třídní a spolkové srazy.

V prostorné jídelně se pohodlně usadí až 30 osob.  V sále o velikosti 80ms krbovými kamny je až 45 míst k sezení.

Svatba se může konat přímo na zatravněném dvoře, v sále, v kostele svaté Markéty, obecním špejcharu nebo v citlivě opravené obřadní síni v Čisté (vzdálené 2,5km).

Menu připravíme podle vašich představ. Nabízíme kompletní catering, zajistíme čerstvě grilovanou kýtu, krůtu či prasátko. Můžete si přivézt  vlastní nápoje, sladké nebo něco z oblíbených domácích receptů .

Maximální kapacita Statku  je 50 hostů.

Na akce tohoto typu pronajímáme objekt pouze s obsluhou.

Rádi pro vás zajistíme zábavu pro děti, umělecká vystoupení, soutěže pro účastníky, kosmetickou péči a relaxační masáže. K dispozici jsou šipky, petang, kroket…

Oslavencům nebo novomanželům nabízíme nocleh v „parádním pokoji“. Celkem ubytujeme v 9 dvoulůžkových  a 3 čtyřlůžkových pokojích s oddělenou spací galerií  30 osob, s přistýlkami až 37 osob. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s masážním sprchovým koutem a WC.

Statek je pouze 50 min. jízdy autem od Prahy nebo Plzně, auta bezpečně a pohodlně zaparkujete přímo před statkem.

Víceúčelový prostorný sál (80m2) s dřevěnou podlahou využitelný pro tanec i slavnostní recepci (45 míst k sezení), krbová kamna, ozvučení, dataprojektror, plátno.

Uzavřený prostorný zatravněný dvůr, letní kryté posezení s grilem, dětské hřiště, prolézačky, lehátka, stolní tenis, šipky, petang a trampolínu.

Maximální počet svatebčanů: 50
Maximální počet lůžek: 37

Kontakt

Břežany 14
270 34 Břežany u Rakovníka

info@statekbrezany.cz
+420 725 018 078

www.statekbrezany.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Rochoty 930, Dobříš 263 01
Děbolín 26 Jindřichův Hradec 37701
Říčky v Orlických horách 233, Říčky v Orlických horách 517 61