Statek Břežany

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Uzavřený statek v tradičním stylu s moderními vymoženostmi je vhodný pro svatby a svatební hostiny, oslavy životních jubileí, rozlučky se svobodou, třídní a spolkové srazy.

V prostorné jídelně se pohodlně usadí až 30 osob.  V sále o velikosti 80ms krbovými kamny je až 45 míst k sezení.

Svatba se může konat přímo na zatravněném dvoře, v sále, v kostele svaté Markéty, obecním špejcharu nebo v citlivě opravené obřadní síni v Čisté (vzdálené 2,5km).

Menu připravíme podle vašich představ. Nabízíme kompletní catering, zajistíme čerstvě grilovanou kýtu, krůtu či prasátko. Můžete si přivézt  vlastní nápoje, sladké nebo něco z oblíbených domácích receptů .

Maximální kapacita Statku  je 50 hostů.

Na akce tohoto typu pronajímáme objekt pouze s obsluhou.

Rádi pro vás zajistíme zábavu pro děti, umělecká vystoupení, soutěže pro účastníky, kosmetickou péči a relaxační masáže. K dispozici jsou šipky, petang, kroket…

Oslavencům nebo novomanželům nabízíme nocleh v „parádním pokoji“. Celkem ubytujeme v 9 dvoulůžkových  a 3 čtyřlůžkových pokojích s oddělenou spací galerií  30 osob, s přistýlkami až 37 osob. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s masážním sprchovým koutem a WC.

Statek je pouze 50 min. jízdy autem od Prahy nebo Plzně, auta bezpečně a pohodlně zaparkujete přímo před statkem.

Víceúčelový prostorný sál (80m2) s dřevěnou podlahou využitelný pro tanec i slavnostní recepci (45 míst k sezení), krbová kamna, ozvučení, dataprojektror, plátno.

Uzavřený prostorný zatravněný dvůr, letní kryté posezení s grilem, dětské hřiště, prolézačky, lehátka, stolní tenis, šipky, petang a trampolínu.

Maximální počet svatebčanů: 50
Maximální počet lůžek: 37

Kontakt

Břežany 14
270 34 Břežany u Rakovníka

info@statekbrezany.cz
+420 725 018 078

www.statekbrezany.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Kácov 307 Kácov 285 09
Masarykovo nám. 40, Škvorec 250 83
Dolní lomná 07 Dolní Lomná 73191