Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

K dispozici je pro vás připravená po celou dobu pobytu vyhlášená nekuřácká restaurace pro 40 osob a k tomu venkovní posezení až pro 100 lidí.

Pro firemní akci a ubytování nebo jen kratší zasedání nebo školící akci vám poskytneme salonek pro 15 osob nebo velké konferenční prostory až pro 40 osob.

Maximální počet lůžek: 35

Kontakt

V lukách 211
56112 Brandýs nad Orlicí

info@penzionmitkov.cz
+420 465 544 056

www.penzionmitkov.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Luční 327, Janské Lázně 54225
Zámecká 1a , Dolní Kounice 66464
Horská 174, Horní Maršov 542 26