Sisters Bistro

/
Z

Kategorie

h

Popis

Vítejte v Sisters Bistro, které je už několik let synonymem pokladu české gastronomie, tedy legendami opředeného a oblíbeného chlebíčku. Od roku 2018 je součástí sítě restaurací Together.

Sídlíme uprostřed Prahy v ulici Dlouhá, ve které najdete ty nejlepší pražské pochoutky. Sousedíme s Cukrářem Skálou, z druhé strany objevíte Amaso. Naše chlebíčky, které jsou zdravé, a co do chuti i vzhledu bezesporu moderní, si můžete objednat také v našem e-shopu. Balíčky plné voňavých chlebíčků rozvážíme po celé Praze a blízkém okolí.

Tvůrcem našich sezónních chlebíčků je Vladimír Čech, který svou legendární kreativitu a smysl pro detail vkládá nejenom do jejich chuti, ale také často překvapivého vzhledu. Na přípravě jednotlivých receptů i surovin se pak podílejí také přední šéfkuchaři sítě Together.

Snažíme se vás překvapit chutí, vzhledem i zajímavou kombinací surovin. Na to, že pravý český chlebíček musí být co nejčerstvější a připravený v místě prodeje, však nezapomeneme nikdy, ať už nám je turisté nazývají těmi nejdivnějšími jmény od open sandwich až po bruschetta cecha. Český chlebíček totiž nejde přeložit, zamrazit ani zkopírovat.

Kontakt

Dlouhá 39
11000 Praha 1 – Staré Město

info@sistersbistro.cz
+420 775 991 975

www.chlebicky-praha.cz/uvod/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Sobětuchy 92 Chrudim 53701
Hradec Králové
Na Slovanech 365, Zruč-Senec 33008