Mek&Číz truck

Z

Kategorie

h

Popis

Kdo jsme?
Jsme food truck. Raději ale máme Mek&Číz truck.
Náš koncept vznikl v roce 2016, když jsme se procházeli po Borough street food marketu v Londýně. Ochutnali jsme mac and cheese a rozhodli se, že tohle nás bude bavit.
Jemná krémová omáčka s táhnoucím se sýrem, obaleným na těstovině, spolu s trhanými žebry pomalu pečenými v naší BBQ omáčce, posypané křupavou smaženou cibulkou, to je náš signature dish. Tahle kombinace vás mile překvapí a zkrátka si jí zamilujete.
Co děláme? Comfort food neboli jednoduché a poctivé domácí jídlo, které vám přináší pohlazení po duši a dokáže vám vždy zlepšit náladu.
Mac n´ cheese je na východním pobřeží v USA a Kanadě velmi rozšířené jídlo. V 19. století ho přivezli britští přistěhovalci a je tak oblíbené, že je považováno za národní jídlo. My vám ho přivezeme v červeném Mek&Číz trucku. V naší otevřené kuchyni můžete sledovat Vaška a zjistit jak se připravuje mac n´ cheese v sýrovém kastrolu.
Pokud si myslíte, že někde Mek&Číz chybí, nebojte se nás oslovit. Jsme vstřícní a flexibilní. Rádi tak doplníme vaši oslavu, catering, akci či festival.
Právě teď nás najdete brázdit Českou republiku, tak nás sledujte, třeba se objevíme i u vás.

Kontakt


vasek@mekaciz.cz
721 618 133

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Svatováclavská 772, Uherské Hradiště 68601