Šindlovská Krčma

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Naší devízou je klidné prostředí na břehu Šindlovského rybníka, to vše v těsné blízkosti centra Českých Budějovic. Nerušený a samostatně oddělený prostor nabízí naše Stodola a pro menší svatby, či svatební obědy lze využít prostor salonku restaurace Šindlovské krčmy.

Postaráme se o to, aby Vaše svatba byla dokonalá. Jsme schopni zajistit celý svatební den, od obřadu, přes svatební hostinu, vyzdobení svatební tabule, po hudbu a společenskou zábavu. V rámci svatebního dne lze též využít pokoje Našeho penzionu, který pojme až 38 osob. Jsme s to též nasmlouvat následný odvoz svatebčanů v nočních hodinách.

Zakládáme si na osobním přístupu, proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám připravíme nabídku přesně dle Vašich představ.

Šindlovská krčma – stodola je multifunkčním prostorem určeným nejen pro svatby, rodinné oslavy, ale i pro podnikové večírky i školení a třídní srazy. S kapacitou vnitřních prostor o 150 místech a venkovních krytých prostor o 50 místech je výjimečným prostorem. Tím jí též dělá prostředí stylizované do venkovského rázu (strop z trámů, dřevěná vrata, výzdoba ze součástí starých venkovských povozů). Nechybí zde ani prostorný bar s výčepem.

Dominantou velkého prostoru stodoly je též vnitřní krb, který je možno využít jako kulisu k dokreslení atmosféry prostředí. V zimě je možno krbem též topit, v létě je stodola příjemným chladným místem.

Maximální počet svatebčanů: 150
Maximální počet lůžek: 38

Kontakt

Šindlovy Dvory 6
370 01 Litvínovice

rezervace@sindlovskakrcma.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

nám. Svobody čp. 1, Dobříš 26301
náves Svobody 50 Olomouc 77900
Velké Březno , Ústí nad Labem 2 400 02