Penzion a restaurace Druhý mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Zapomeňte na starosti! Druhý mlýn je tradiční rekreační místo s příjemnou restaurací a pohodlným ubytováním v krásném prostředí Bezručovo údolí. Tento přírodní park při úpatí Krušných hor nabízí bohaté možnosti pro relaxaci, sportovní a turistické vyžití. Ubytovat se u nás můžete v jednom z patnácti pokojů, rozdělených do tří kategorií.

Součástí areálu Druhý Mlýn je tradiční výletní restaurace, která svým hostům nabízí oblíbenou českou klasiku a především zvěřinové speciality nebo čerstvé ryby. Samozřejmostí je nabídka studených i teplých předkrmů, vydatných polévek z čerstvých surovin, salátů, minutek, ale i bezmasých jídel a nebo domácích moučníků. Útulný interiér pojme až 80 hostů a je ideální k pořádání svatebních hostin, oslav, rautů a večírků.

Venkovní zahrádka vám po krásném výletu nabídne příjemné posezení a výborné pivo, točenou kofolu nebo domácí limonády. Kromě nabídky restaurace zde během sezóny nabízíme speciality přímo z grilu nebo udírny. Pro děti tu máme opravdu krásný dětský koutek s hradem, hřištěm, pískovištěm či trampolínou…

Ubytovat se u nás můžete v jednom z patnácti pokojů, rozdělených do tří cenových kategorií. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek. 

  • 2x pokoj Luxus: ubytování pro páry – prostorné pokoje ve stylovém designu s whirlpool vanou, sprchou, lednicí a LCD TV s DVD
  • 3x pokoj Klasik: ubytování pro rodiny – příjemné pokoje s vlastní koupelnou a TV. Možnost přistýlek zdarma
  • 8x pokoj Turist: ubytování vhodné pro skupiny – pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě
  • Děti do 3 let zdarma. 

Areál je s městem Chomutov spojen 7km dlouhou silnicí. Nachází se v něm nejen příjemné a moderně zrekonstruované ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi, školní výlety, sportovní soustředění, ale nabízí také velkou restauraci s prostornou venkovní terasou vhodnou pro svatby, firemní akce, rodinné oslavy a večírky.

Maximální počet svatebčanů: 80
Maximální počet lůžek: 38

Kontakt


Bezručovo údolí - Krušné hory

2mlyn@email.cz
601 333 369

www.penzion2mlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Kůsov 441 Kůsov 384 73
Nový Dvůr 31, Zdíkov 38473
Líšná 23 Sněžné 59203