Mialis Jewelry

Z

Kategorie

h

Popis

V Mialis věříme, že šperky by měly být jedinečné, stejně tak, jako chvíle, vzpomínky a lidé, kterými se obklopujete. Neměly by to být jen produkty z katalogu, které nosí miliony dalších. Šperk by měl být vyrobený jen a právě pro vás, jako to děláme v našem šperkařském ateliéru v centru Prahy.

Vyrábíme především netradiční snubní prsteny, unikátní zásnubní prsteny a množství personalizovaných šperků či jiných minimalistických kousků.

Zároveň vám moc rádi vyrobíme šperk na míru podle nejtajnějších představ anebo firemní šperky, které zkrášlí váš team.

Pro výběr snubních prstenů doporučujeme domluvit si schůzku předem. Rádi vás přivítáme v našem showroomu na adrese Petrská 1131/2 na Praze 1. Společně si prohlédnete naše modely, vyzkoušíte velikosti a preferované šířky včetně profilů. Každý model rádi přizpůsobíme přímo na přání klienta. Vnitřní gravírování poskytujeme zdarma.

Standardní výroba šperků u nás trvá 10-14 pracovních dní podle náročnosti a dalších kritérií klientů. Na všechny šperky poskytujeme doživotní záruku, možnost čištění zdarma každého půlroku a první úpravu velikosti prstenu rovněž zdarma. Což se hodí nejen pro páry po svatbě, ale i pro pány při výběru zásnubních prstenů.

Ke každému šperku dostanete krásnou krabičku, certifikát pravosti a při osobním odběru i papírovou taštičku zdarma. K objednávkám nad 5.000 Kč dáváme i drobný dárek.

Jsme zapálení do toho, co děláme, a proto jsme se rozhodli nabídnout krásné, dostupné a jedinečné šperky pro všechny. S Mialis se můžete spolehnout na naše odborné znalosti a precizní práci při výrobě šperků.

Kontakt

Petrská 1131/2
11000 Praha 1

info@mialis.cz
+420775407378

www.mialis.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Partyzánská 351, Jaroměř 55101
Zenklova 25, Praha 8 18000
Tupolevova 747, Praha 9 19000