Make-up hair artist Markéta Dvořáková

/
Z

Kategorie

h

Popis

Milé nevěsty,
zajišťuji kompletní servis ve svatební den – make-up, vlasový styling, poradenství, kosmetiku a popřípadě asistenci při focení ve Váš svatební den. Mám pro Vás připravené balíčky, kde si můžete dle Vašich preferencí a náročnosti vybrat ten pravý. Působím převážně v Praze a okolí, Říčany, Benešov, Louny a okolí na základě domluvy a aktuální sazby v ceníku km/kč cestuji po celé ČR.

BALÍČEK PRO NEVĚSTU

Svatební líčení a účes
Svatební líčení a účes včetně zkoušky s dopravou do 30 km od mého bydliště zdarma.

Svatební líčení x účes (pouze líčení x pouze účes)
Zahrnuje svatební líčení se zkouškou nebo svatební účes se zkouškou.

Svatební líčení a účes s kosmetikou
Svatební líčení a účes včetně zkoušky s dopravou do 30 km od mého bydliště zdarma + před svatbou kosmetické ošetření pleti v mém salónku (čištění pleti, úprava obočí, barvení obočí a řas, maska, masáž).

Svatební líčení a účes s asistencí na svatbě
Svatební líčení a účes včetně zkoušky s dopravou do 30 km od mého bydliště zdarma + asistenci na svatbě (úprava make-upu před focením, asistence na focení, změna účesu na večer) dle domluvy.

Svatební líčení a účes Luxury
Svatební líčení a účes včetně zkoušky s dopravou do 30 km od mého bydliště zdarma + kosmetické ošetření (čištění pleti, úprava obočí, barvení obočí a řas, maska, masáž)
+ pomoc s výběrem šatů, doplňků + asistence na svatbě (úprava make-upu před focením, asistence na focení, změna účesu na večer).

Balíčky zahrnují spotřebovaný materiál, lepení řas a vlasové výplně. Pro podporu účesu, zahuštění používám pravé klip in vlasy, které zapůjčuji.

Kontakt

U Křížku 1402/6
14000 Praha 4

mmalkova11@gmail.com
728438786

www.marketadvorakova.com

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie