Make-up artist Markéta Hojgrová

Z

Kategorie

h

Popis

Milé nevěsty!

Jmenuji se Markéta Hojgrová a jsem certifikovaná make-up artistka. Svou práci miluji a nesmírně mě baví a naplňuje. Absolvovala jsem kurz v Make-up Institute Prague a získala nejen certifikát, ale i profesní kvalifikaci. Mám za sebou praxi v podobě líčení osobní klientely a práce s fotografy. Zaměřuji se na profesionální make-up a hairstyle pro jakoukoliv příležitost, ke svatbám a nevěstám mám však nejblíže.

Každá nevěsta se chce ve svůj velký den cítit co nejkrásněji a já vám k tomu ráda pomohu. Svatební líčení je specifické, protože musí vypadat nádherně nejen na denním světle, ale také na fotografiích. Zároveň je důležité, aby vydrželo krásné po celý den.

U tohoto typu líčení je důležitá zkouška, kde si do detailů probereme vaši představu. Ideální je ukázat mi fotku vašich svatebních šatů, kytici a jakého stylu svatba bude. Na zkoušce je vhodné mít na sobě něco v barvě šatů, například bílé tílko. Vyzkoušíme různé typy svatebního líčení a společně najdeme to, ve kterém se budete cítit nejkrásnější.

Pracuji výhradně s profesionální kosmetikou MAC, MUD, Kryolan, Danessa Myricks a mnoho dalších.

Působím převážně v Praze a ve středních Čechách, ale na přání dojedu kamkoliv.

Těším se na vás!

Kontakt


marky.hojgrova@gmail.com
+420722134988

www.muahojgrova.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie