Hvězdář.cz

Z

Kategorie

h

Popis

Hvězdář na svatbě

Chcete na svatbu opravdu netradiční zábavu? A co takhle Hvězdáře?

Přijedu na Vaši svatbu s několika hvězdářskými dalekohledy, skrze které Vašim hostům budu ukazovat krásy noční oblohy, které jdou zrovna vidět. 

Na jaké svatby se Hvězdář hodí?

Pro pozorování je ideální svatba spíše na kraji města či na vesnici. Nejlépe dál od rušivého svitu měst. Vhodná je tak pro svatby na statku či ve stodole

Pro koho je zábava vhodná?

Do dalekohledu se rád podívá snad každý. A s povídáním se umím přizpůsobit opravdu každému. Někdo chce poslouchat příběhy jednotlivých souhvězdí, jiného spíš zajímají parametry dalekohledu a další se bude vyptávat na mimozemský život nebo černé díry. A každý se něco dozví.

Jaký je program?

Obloha se v průběhu roku mění, proto konkrétní náplň pozorování sdělím, až když budu znát termín Vaší svatby. Obecně se dalekohledem dá dívat na Měsíc, planety, dvojhvězdy, mlhoviny, hvězdokupy a galaxie.

Možnost zapojení je dvojí – buďto organizovaná zábava, kdy za mnou chodí na prohlídku skupinky po max. 20 osobách a bude komentovaná prohlídka, nebo sloužím jako kulisa a hosté za mnou chodí, jak se jim zachce.

Kolik to stojí?

Základ – tříhodinové pozorování a tři dalekohledy – 7490 Kč včetně DPH + 7 Kč/km doprava (cesta tam i zpět). Jezdím max. 200 km od Olomouce.

Kontakt

Lazecká 360
77900 Olomouc

michal@hvezdar.cz
608855236

www.hvezdar.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Horácká 193, Křenice 25084
Sladkovského 1250/1, Plzeň 326000