Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatební den patří k těm nejočekávanějším dnům v životě zamilovaného páru. Je to den, na který novomanželé jen tak nezapomenou, a proto si jej chtějí dokonale užít. Ať už plánujete tu pravou pohádkovou svatbu v nádherném prostředí, nebo raději upřednostníte romantickou přírodu, pak vám v obou případech splní vaše přání hotel Studánka.

Romantické prostředí lesa Včelného

Hotel Studánka se nachází, co by kamenem dohodil, od Rychnova nad Kněžnou, v romantickém prostředí plném zeleně, s neodolatelným výhledem do kouzelného Lesa Včelného. Letovisko Studánka vám tak poskytne souznění romantické přírody s nádherným prostředím samotného hotelu a oddacích míst.

Obřad podle vašich představ

Stejně jako v rozmanitosti prostředí, nabízí hotel Studánka i různé typy obřadů, kde si můžete říci vaše ANO. Pokud upřednostňujete církevní obřad, je pro vás připravena slavnostně vyzdobená kaple. Máte-li raději otevřené venkovní prostory dýchající historií, pak určitě oceníte obřad konající se v amfiteátru, kde tu hlavní roli tentokrát budete hrát vy. Máte-li svatbu s menším počtem hostů, pak můžete amfiteátr zaměnit za přilehlou kolonádu. A jestliže toužíte po honosném svatebním obřadu, pak využijte možnost oddání v prezidentském apartmá. Užijte si alespoň jeden den s pocitem, že se vše točí jen kolem vás a že jste tou nejdůležitější dvojicí pod sluncem.

Svatební den od A do Z

Pokud se rozhodnete pro obřad v letovisku Studánka, užijete si nejen nezapomenutelný svatební den, ale ušetříte si také spoustu starostí. Kromě samotného obřadu pro vás zajistíme také svatební hostinu s obědovým i večerním menu. Nevěsta může využít služeb wellness a kosmetičky. K vašim službám je připravena také hotelová aranžérka a fotograf. Svatební veselí si pak můžete užívat ve společenském sálu, salónku, vinárně s krbem nebo třeba v prezidentském apartmá. Přenocovat u nás mohou jak samotní novomanželé, tak všichni svatebčané. K dispozici máme 65 hotelových lůžek a 35 lůžek umístěných ve vile, takže se k nám bez problémů vejdete i s početnější rodinou. Přístup do hotelu i veškeré pokoje jsou bezbariérové.

A pokud toužíte po opravdové romantice, zajistíme vám na vaše přání cestu kočárem taženým koňským spřežením. Ten vás po obřadu zaveze ze zámku v Rychnově přímo k hotelu Studánka, a to romantickými stezkami vedoucími lesem Včelným. Budete tak mít opravdu pohádkový zážitek.

Doprovodný svatební program

Chcete-li váš svatební den trochu ozvláštnit a nevěnovat se jen zaběhlým rituálům a zvyklostem, můžete využít hotelové wellness, bowling, kulečník, šipky, nebo minigolf. Vaši svatbu si tak můžete užít aktivně a se spoustou zábavy i relaxace.

Hotel Studánka je tu pro vás, aby vám přichystal ten nejkrásnější den pro vaši svatbu, na který rozhodně nezapomenete.

Maximální počet lůžek: 100

Kontakt

Letovisko-Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

recepce@hotelstudanka.cz
494 389 200

www.hotelstudanka.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Rytířsko 156 Rytířsko 588 22
Olšová Vrata 59, Karlovy Vary 360 01
Horní 154, Český Krumlov 38101