Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Toužíte po svatbě v luxusu a zároveň se chcete vyhnout stresu,který příprava svatby obnáší? Připravíme Vám svatbu snů v luxusním a nádherném prostředí, s veškerým komfortem a servisem který si jen můžete představit. Sežeňte si princeznovské šaty, kupte prstýnky a dostavte se na Rekovice ve Váš svatební den. To je vše,co pro to musíte udělat…

Vše ostatní zařídíme my

Díky své poloze uprostřed Horeček v samotné přírodě a bezprostřední blízkosti zvoničky „Strážkyně Beskyd“, kde se mohou konat venkovní obřady, je areál vhodným místem pro romantické svatby. Přírodní scenerie dodá Vašemu tradičnímu obřadu jedinečné kouzlo.

Výhodou je také možnost uspořádat celý svatební den na jednom místě. Rádi se postaráme o organizaci celého Vašeho svatebního dne; od obřadu, výzdobu, přes svatební hostinu, fotografie až po svatební noc v apartmá.

Budeme Vás hýčkat individuálním přístupem a příjemnou atmosférou celého areálu. Nabízíme několik možností konání venkovních obřadů – zvoničku „Strážkyni Beskyd“, venkovní terasu nebo v případě nepřízně počasí krásný obřad v salonku s proskleným výhledem do přírody. Svatební hostinu je možné dle počasí uspořádat venku na terase nebo uvnitř restaurace.

Kontakt

Trojanovice 2
74401 Trojanovice

manager@rekovice.cz
+420 602 429 836

www.rekovice.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Třemošnice-Starý Dvůr 47, Třemošnice 538 43
Javorná 5, Čachrov 33901
Labská 1, Špindlerův Mlýn 54351