Hotel Perla Jizery

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Hotel Perla Jizery nabízí vhodné prostory ke svatebním účelům. Na přání novomanželů jsme schopni zajistit nejen vnitřní a úžasné venkovní prostory, ale i oddávajícího v podobě pana starosty Josefova Dolu za což mu samozřejmě patří naše poděkování.

V našem areálu už proběhlo pěkných pár svatebních obřadů a ženich s nevěstou se všemi svatebčany byli navýsost spokojeni. O všechny svatební hosty jsme schopni se citlivě a profesionálně postarat, a to samozřejmě jak ubytováním, jídlem či pitím, tak dokážeme splnit někdy i velmi netradiční přání.

Většinou každá konající se svatba začíná poptávkou po volném termínu. Pokud jsme schopni ho nabídnout, následuje většinou osobní schůzka přímo u nás v hotelu, kde budoucího ženich a nevěstu provedeme areálem, ukážeme svatební apartmá, seznámí je s restaurací. Pak následuje povídání u stolu, kde předloží ženich s nevěstou své představy a přání a domluví se s hotelem na detailech.

I když to nemusí být nutně pravidlem, vlastní svatební obřad u nás obvykle začíná již v pátek příjezdem a přípravami a laděním detailů ve spolupráci s ženichem a nevěstou, pokračují sobotním obřadem a večerní hostinou a protahují se do pozdějších nočních nebo ranních hodin. V neděli pak následuje odjezd v čase, na kterém se předem domluvíme.

Maximální počet svatebčanů: 110
Maximální počet lůžek: 50

Kontakt

Josefův Důl 187
468 44

info@hotel-perla-jizery.cz
+420 483 704 339

www.hotel-perla-jizery.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Prostřední Bečva 635 , Prostřední Bečva 75656
Straškov-Vodochody 24, Straškov-Vodochody 41184
Spojovací 918, Horoměřice, Praha - západ 25262