Hatěcký mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Hatěcký mlýn leží uprostřed přírody a je ideálním místem k venkovské „boho“ svatbě.

Obřad u rybníka, louky, řeka, překrásné prostředí na svatební fotky, prostorná zastřešená terasa, tradiční slovácká jídelna, ubytování pro kruh vašich nejbližších přímo v historickém stavení.. to vše jsou výhody Hatěckého mlýna!

Mlýn je rustikální usedlost ve stylu francouzského venkova s velkou venkovní terasou a osmi rybníky. Jeho historie sahá až do roku 1707, kdy byl postaven. Jméno “Hatěcký” pramení ze slova hatě = cesty budované v bažinaté oblasti pomocí dřeva, proutí a hlízy. Celý areál mlýna jsme zrekonstruovali a postavili sami, včetně komplexu rybníků. Trvalo nám to 30 let a stále máme na čem pracovat. Do mlýna jsme ale dali srdce a duši a tak věříme, že se sem budete rádi vracet.

Svatební obřad

Svatební obřad má mnoho variant – od venkovní svatby u rybníka včetně dřevěné slavobrány, přes obřad na terase s výhledem na rybníky nebo uprostřed louky, fantazii se u nás meze nekladou! Terasa je navíc zastřešená, takže se nemusíte bát deště.

Kam složit hlavu?

Ubytovat můžeme jedenáct lidí přímo na mlýně. Pokoje jsou po dvou, třech i čtyřech. Na patře najdete dvě nově zrekonstuované koupelny. Dalším 6-10 hostům můžeme poskytnout nocleh v otevřeném podkroví. 

Občerstvení

Přenecháme vám prostor, abyste si mohli jídlo a občerstvení zajistit podle svých představ. Máme i kontakty na dodavatele cateringu, květin či dekorací, takže vám umíme být i nápomocní. 

Vybavenost mlýna

Kromě zastřešené terasy, ze které je krásný výhled do okolí, vám bude k dispozici také společenská místnost zařízená v tradičním slováckém stylu. Hned vedle ní se nachází kuchyňka, která je ideálním zázemím jak pro svatební přípravy, tak i pro přípravu snídaně vyhladovělým hostům.

V případě vašeho zájmu nám o sobě dejte vědět předem. Rádi se s vámi domluvíme na prohlídce prostor.

Těší se na vás rodina Grabcova

Maximální počet svatebčanů: 40
Maximální počet lůžek: 11

Kontakt

Vnorovy 202
69661 Vnorovy

info@hateckymlyn.cz
731447931

https://hateckymlyn.cz/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Zhoř u Mladé Vožice 18 , Zhoř u Mladé Vožice 391 43
Ostrov 10 , Tisá 403 36
Štědrákova Lhota, Ruda nad Moravou 78963