Harmony resort Javorník

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Prožijte svůj Velký den v našem poklidném rezortu necelých 30 km od Prahy.

Nabízíme nejen prostory pro obřady v zahradě, ale i elegantní sál s přírodním zdivem, prostě vše potřebné pro svatbu vašich snů. V okolí penzionu najdete bezpočet míst vhodných pro vaše novomanželské fotografie. Celou atmosféru pak doprovodíme prvotřídními službami, vynikajícím jídlem a naši pozornost zaostříme na každý sebemenší detail, tak abyste se u nás cítili přinejmenším jedinečně.

Ať už máte vlastního koordinátora svatby nebo potřebujete s organizací svatby pomoci, jsme vám vždy nablízku, abyste si svůj Velký den prožili bez zbytečného stresu z nekonečných příprav. Učiňte svou svatbu nezapomenutelnou v Harmony resortu Javorník!

Pronájem areálu & ubytování

Náš zahradní areál je dokonalým místem pro vaši svatbu. Svažitý terén je elegantně rozdělen zídkou, poskytujícími intimitu a klid. Okouzlující javory a další vzrostlé stromy vytvářejí romantickou atmosféru. V našem prostoru najdete dřevěný altán, jezírko a vnitřní prostory salónku nebo restaurace.

Navíc nabízíme exkluzivní ubytování přímo v areálu: 10 luxusních pokojů s 28 lůžky, včetně přistýlek. Svatební apartmá je součástí nabídky a zahrnuté v ceně pronájmu. Vytvořte si svůj vysněný Velký den s námi!

Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo kontaktujte našeho koordinátora akcí.

Maximální počet svatebčanů: 150
Maximální počet lůžek: 28

Kontakt

Javorník 31
25722 Čtyřkoly - Javorník

office@harmonyjavornik.cz
602562480

www.harmonyjavornik.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Zálesí 21 Havlíčkův Brod 58001
Domanín 127, Bystřice nad Pernštejnem 593 01
Nár. hrdinů 3, Praha - Dolní Počernice 190 12