Holyňská stodola

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Jak to u nás chodí

V případě pronájmu našeho statku máte k dispozici stodolu, kde je možné usadit až 56 hostů, zahradu vhodnou pro svatební obřad nebo odpolední posezení. Je zde i pískoviště a několik hraček pro nejmenší. Jelikož jsme v zástavbě a chceme brát ohledy na okolí, tak je zahrada se stodolou otevřená jen do 21:00. Poté se hosté přesouvají do prostor bývalého chléva, kde pokračuje večerní zábava, nejčastěji s DJem. V chlévě je možné usadit zhruba 45 hostů a je zde i taneční parket. Součástí prostor je zázemí pro catering a 3xWC. Nevěsta má k dispozici samostatný pokoj pro svatební přípravu.

Dále je k dispozici ubytování pro 16 hostů, které je možné si také pronajmout. Parkování je možné u nás na dvoře, kam se vejde zhruba 8-10 aut a také na přilehlých vyhrazených parkovacích místech v obci.

Pokud se jedná o pronájem celého areálu, tak máte možnost si vše den před akcí nachystat a následující den do oběda vyklidit.

Ať už se u nás rozhodnete uspořádat svatbu, firemní večírek, workshop, oslavu nebo jinou společenskou akci, tak máte možnost vybrat si dodavatele jídla a pití dle Vašich představ a možností.

Maximální počet lůžek: 16

Kontakt

Náměstí pod Lípou 6
15400 Praha 5

info@holynskastodola.cz
+420 774 444 583

www.holynskastodola.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

svatba-na-statku
Světlá 2, Louňovice pod Blaníkem 257 06
Těšínská 26 Těrlicko 73542