Hájenka Park

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatby

„V zahradách lichtenštejnské hájenky vládne duch bezpečí, harmonie a pocitu svobodného pohybu.”

Atmosféra, dokonalost a krásné prostředí, díky tomu bude Váš velký den na Hájence opravdu nezapomenutelným zážitkem pro Vás i pro Vaše nejbližší. Areál plný zeleně, stylové architektury i různých aktivit pohladí po duši.

V areálu Hájenky lze připravit svatbu od obřadu, focení, slavnostního obědu, přes odpolední organizovanou zábavu (máme k dispozici několik skvělých programů) až po večerní rauty, muziku do ranních hodin.

Zajišťujeme zábavu pro svatebčany a to jak pro dospělé, tak i děti na svatbě.

Programy pro dospělé a děti mohou být společné nebo rozdělené.

Kapacita našich zahradních prostor je až 300 osob, v případě nepřízně počasí nabízíme vytápěný/ klimatizovaný party stan. Pro hosty zajišťujeme externí ubytování.Svatba v přírodě v Lednicko-valtickém areálu. Nedaleko Lednice či Valtic  je ideální pro všechny snoubence.

SVATEBNÍ MENU

Již tři roky se u nás můžete přesvědčit o široké a velmi kvalitní nabídce našich služeb. Snažíme se držet vyššího standardu.

Vzhledem k tomu, že je pro snoubence někdy obtížné sestavit svatební menu, připravili jsme nabídku, která Vám usnadní výběr. Trendem posledních let je podávat večerní občerstvení formou rautu. Připravili jsme pro Vás několik kombinací. Neváhejte nás kontaktovat.

Neváhejte nás kontaktovat.

Maximální počet svatebčanů: 300

Kontakt

Tovární kolonie 45
69141 Břeclav 4 - Poštorná

info@hajenkabreclav.cz
776 736 747

www.hajenkabreclav.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Horní Brusnice 23 , Horní Brusnice 544 74
Horní Těrlicko 242 Těrlicko 73542
Bohuslavice 51 , Bohuslavice 588 56